[Večerní souhrn článků] • Vývojáři etherea našli chybu před plánovanou aktualizací • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Vývojář etherea našel chybu před plánovanou aktualizací

Ethereový vývojář Péter Szilágyi objevil, že v nejnovější verzi došlo k chybě, která vedla ke ztrátě dat. Vývojář však uvádí, že před vysoce očekávanou události ETH Merge, se podaří chybu opravit. Další vývojáři se tak spojili a reagují na vzniklé problémy. [1]

Analýzy a trhy

24.08.22 Analýza ETH/USD – Fed promluvil a očekávání se změnilo

Ethereum (ETH) se stejně jako bitcoin vylil z toho svého uptrendu, ačkoliv na ethereu byl ten rostoucí trend mnohem více učebnicový. Hlavně byl mnohem více pro trh ziskový. Díky těm posledním propadům se kurz mince dostal o dost níž, ale další propad prozatím nepokračuje.

24.08.22 [Přehled trhu +2,11 %] Ethereum Merge a Cup and Handle – co nového?

Ethereum krátce kleslo na 1540 USD a vše nasvědčuje tomu, že tento pokles je součástí Cup and Hadle patternu. Pokles, který jsme zaznamenali před pár dny, je tedy poklesem plánovaným. Co bude následovat?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

NFT projekt SudoRare zmizel se zhruba 520 ETH v uživatelských prostředcích

Navzdory varování krypto komunity na Twitteru zmizel NFT projekt SudoRare ze sociálních sítí spolu s více než 800 000 USD v uživatelských prostředcích.

Toto je nejhorší scénář: Bitcoin za 10 let podle Raoula Pala

Zde se mimo jiné dočtete, jaký je nejhorší možný scénář, který si dokáže představit macro guru Raoul Pal pro bitcoin za deset let.

Scaramucci: Bitcoin bude zajištěním proti inflaci, až dosáhne 1 miliardy peněženek

Generální ředitel investiční společnosti Skybridge Capital, Anthony Scaramucci, v nedávném rozhovoru prohlásil, že bitcoin nezajistí inflaci do té doby, dokud nedosáhne počtu 1 miliardy peněženek po celém světě. Co dalšího prozradil známý americký finančník?

64 % amerických rodičů si přeje, aby se ve školách vyučovalo o kryptoměnách

Nová studie zjistila, že více než dvě třetiny rodičů a absolventů vysokých škol ve Spojených státech s porozuměním nebo zapojením do kryptoměn věří, že kryptoměny by se měly vyučovat ve školách, aby se studenti „dozvěděli o budoucnosti naší ekonomiky“.

Investoři vybírají bitcoiny z kryptoměnových burz „jak nikdy předtím“ – důvod k radosti?

Společnost Arcane Research, která se zabývá analýzou kryptoměn a jejich trhu, v nově zveřejněné zprávě uvádí, že držitelé bitcoinů až hysterickým tempem stahují své BTC z burz.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img