[Souhrn článků] + Začlenění Bitcoinu a Etherea do investičních portfolií může výrazně zvýšit výnosy

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Začlenění Bitcoinu a Etherea do investičních portfolií může výrazně zvýšit výnosy

Philippe Meyer, vedoucí oddělení digitálních a blockchainových řešení ve společnosti BBVA, zdůraznil během panelové diskuse na Web3 Corporate Innovation Day, že začlenění malé části digitálních aktiv, jako jsou Bitcoin nebo Ethereum, vede k výraznému zlepšení výkonnosti investičních portfolií. Meyer vysvětlil, že již malá alokace ve výši 3% až 5% spravovaných aktiv v kryptoměnách může mít zásadní dopad na celkové výnosy investora. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Berkshire Hathaway snižuje svůj podíl v čínském výrobci elektromobilů BYD

Investiční konglomerát legendárního investora Warrena Buffetta, Berkshire Hathaway, pokračuje ve snižování svého podílu v BYD, největším čínském výrobci elektromobilů.

Trhy pod lupou: Fed je pořád jestřábí, dostane finanční trhy do problémů? Je na francouzských akcií příležitost?

Uplynulý týden byl bohatý jak na ekonomická, tak politická témata, která zásadně ovlivňují trh. Nejdříve se podíváme na zámořské trhy a pak zkusíme podchytit, co se děje v Evropě. Vypadá to, že Evropa předbíhá USA.

Kryptoměny a kryptofirmy

Chování bitcoinových velryb může být zavádějící

Kurz ceny bitcoinu se dnes v noci propadl na chvíli pod 65 000 USD. Podle analytiků velryby ale silně nakupují a lze tedy předpokládat blížící se růst. Můžeme se na tyto signály spolehnout nebo se do analýzy spíše nehodí?

Tether spouští zlatem krytý stablecoin

Nový “syntetický” dolar je prvním krokem v zavádění platformy pro tokenizaci reálných aktiv, uvedla společnost Tether.

MicroStrategy uzavírá novou sázku, nabízí nový dluh ve výši 700 milionů dolarů na nákup bitcoinu

Společnost MicroStrategy (NASDAQ: MSTR), největší veřejně obchodovatelný držitel Bitcoinu (BTC), oznámila navýšení nabídky dluhu za účelem financování dalších akvizic kryptoměn.

Dvě akcie, které jsou podle investiční legendy Michaela Burryho senzační investicí

Michael Burry a jeho Scion Asset Management se staly příkladem pro mnoho investorů po celém světě. Zejména dvě akcie, do kterých investuje, by mohly nabídnout obrovskou příležitost. jelikož pokračují v dosahování zisků.

Bernstein předpovídá růst ceny bitcoinu na 200 000 USD do konce roku 2025

Podle nejnovější analýzy společnosti Bernstein by cena bitcoinu mohla do konce roku 2025 dosáhnout až 200 000 USD. Jejich optimistický výhled je podpořen očekáváním masivních přílivů kapitálu do regulovaných bitcoinových ETF.

Bitcoin klesl na měsíční minimum, Saylor vyzývá k pochopení této kryptoměny

Zatímco cena bitcoinu klesla aktuálně na své nejnižší hodnoty za téměř měsíc, a to i přes mírný návrat k růstu, Michael Saylor využívá současný trh k výzvě pro hlubší pochopení této kryptoměny.

MEME dne

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ

Investujte do bitcoinových ETF na platformě XTB

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img