Bitcoin klesl na měsíční minimum, Saylor vyzývá k pochopení této kryptoměny

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zatímco cena bitcoinu klesla aktuálně na své nejnižší hodnoty za téměř měsíc, a to i přes mírný návrat k růstu, Michael Saylor využívá současný trh k výzvě pro hlubší pochopení této kryptoměny.

Saylor nabádá k tomu, abyste porozuměli bitcoinu

Bitcoin zažil minulý pátek pokles na své nejnižší hodnoty za poslední měsíc, když se cena dostala až na 65 000 dolarů. Přes víkend se cena sice mírně vzpamatovala, ale dnes v pondělí se cena opět dere zpět k 65 000 dolarům. Výkon trhu zůstává smíšený s několika kryptoměnami vykazujícími ztráty v 24hodinovém sledování.

V tomto relativně klidném období na trhu vidí někteří, včetně Michaela Saylora, příležitost pro porozumění a plánování. Saylor, který začal nakupovat Bitcoin v roce 2020 jako ochranu proti inflaci a alternativu k držení hotovosti, vyzývá k pochopení největší kryptoměny světa.

MicroStrategy nashromáždila za ty léta BTC v hodnotě přibližně 12,7 miliardy dolarů, což představuje více než 1 % všech kdy vytvořených mincí. Od doby, kdy Saylor začal nakupovat, cena největší kryptoměny podle tržní kapitalizace vzrostla o více než 600 %.

Bitcoin v letošním roce vzrostl přibližně o 60 %, což je částečně díky optimismu ohledně schválení amerických spotových ETF na Bitcoin v lednu. Akcie MicroStrategy se za stejné období zvýšily o zhruba 135 %. Minulý týden MicroStrategy zvýšila svou nabídku konvertibilních dluhopisů o 40 % na 700 milionů dolarů a oznámila plány využít tyto prostředky k nákupu dalších BTC.

Michael Saylor vystoupil také na největší kryptoměnové události v Evropě, BTC Prague 2024. My jsme na konferenci byli a přinesli několik rozhovorů, novinek a dalších poznatků. Například na souhrn z vystoupení Michaela Saylora naleznete pod přiloženým odkazem ZDE.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 65 760 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Michaela Saylora myslíte vy? Dejte nám vědět do komentářů nebo na naše sociální sítě. Neváhejte se přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img