[Souhrn článků] + Neaktivní bitcoinová velryba po čtyřech letech přesouvá BTC v hodnotě 137 milionů dolarů

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Neaktivní bitcoinová velryba přesouvá BTC v hodnotě 137 milionů dolarů

Po čtyřech letech nečinnosti přesunula jedna z neaktivních bitcoinových velryb své celé držby v hodnotě přibližně 137 milionů dolarů. Tento významný pohyb kryptoměny nastal v době, kdy se cena největší kryptoměny světa pohybovala těsně pod 38 000 dolary. Tato bitcoinová velryba přesunula celkem 3,623 BTC do dvou nových peněženek. Na základě on-chain dat, velryba nahromadila Bitcoin v hodnotě téměř 25 milionů dolarů mezi 25. říjnem 2018 a 31. prosincem 2019, kdy se kryptoměna obchodovala v průměru za 6 889 dolarů. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Analýza: Zlato je poslední krok od býčího trendu, jak vysoko může cena vzrůst?

Zlato má za sebou tento týden zběsilý cenový růst. Cena zlata se velmi pohodlně dostala nad 2 000 dolarů za unci a v těchto chvílích se zlato pohybuje kolem 2 065 dolarů za unci. Tím pádem se trh dostává na úrovně, kde v předešlých letech došlo ke třem zamítnutím. V podstatě máme před sebou tzv. quadruple top. Obecně vzato se předpokládá, že dojde spíše k průlomu, což znamená pokračování v dlouhodobém býčím trhu.

Bitcoin posiluje nad 38 000 dolarů | Zlato překonalo 2 000 dolarů za unci

V dalším pravidelném streamu se zaměříme na cenové grafy jednotlivých trhů, které se nyní rozhodně vyplatí sledovat. Kromě bitcoinu a altcoinů se změříme na akciové indexy, dolarový index, zlato, dluhopisový trh a těžaře zlata.

29. 11. 2023 Přehled trhu – Zlato a stříbro agresivně posiluje, bitcoin naráží na 38 000 dolarů

Tento týden můžeme očekávat vícero podstatných makro ekonomických dat včetně nezaměstnanosti a projevu šéfa Fedu Jerome Powella v pátek. Akciový index S&P 500 zastavil pod klíčovou rezistencí 4555 bodů, čeká nás pokles? Bitcoin formuje negativní rostoucí wedge pod hladinou 39 000 USD a altcoiny už znovu lehce korigují. Je možné otočení sentimentu trhu?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

XRP tvoří pattern býčí vlajky – předpokládaný nárůst až 20 %

Token XRP (Ripple), pátá největší kryptoměna z pohledu tržní kapitalizace, tvoří na svém denním grafu pattern býčí vlajky. A podle analytiků není daleko od prolomení. S ohledem na původní cenovou hladinu se předpokládá nárůst kurzu XRP o 20 % možná již do konce roku.

Changpeng Zhao odstupuje z pozice předsedy představenstva Binance.US

Changpeng Zhao, známý po zkratkou CZ, rezignoval na pozici předsedy představenstva americké pobočky kryptoměnové burzy Binance, známé jako Binance.US.

Spoluzakladatel BitMEXu předpovídá vzestup bitcoinu při nárůstu dolarové likvidity

Arthur Hayes povzbudil ostatní příznivce bitcoinu, aby zůstali soustředění, a upozornil na výrazný nárůst dolarové likvidity.

Charlie Munger, dlouholetý investiční partner Warrena Buffetta, zemřel ve věku 99 let

V úterý v Kalifornii zemřel legendární investor a polyhistor Charlie Munger. Byl místopředseda představenstva společnosti Berkshire Hathaway a téměř šest desetiletí pravá ruka a přítel Warrena Buffetta. Bylo mu 99 let.

Cena bitcoinu půjde na 1 milion dolarů po schválení spotového Bitcoin ETF

Vzrušení ze spotových Bitcoin ETF je všude, ale krátkodobá cenová morálka BTC se vytrácí.

Vitalik Buterin si myslí, že AI dokáže nahradit lidi

Vitalik Buterin, zakladatel etherea, ve svém nedávném blogovém příspěvku vyjádřil názor, že umělá inteligence (AI) by mohla překonat lidskou inteligenci a stát se dominantním druhem.

Kdo je nový muž v čele Binance? Seznamte se s Richardem Tengem

V návaznosti na nucený odchod Changpeng Zhaa z vedení Binance, oznámila kryptoburza jmenování Richarda Tenga do pozice generálního ředitele. Zkušený finančník přináší do Binance více než 30 let zkušeností z finančních služeb a regulací.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img