Spoluzakladatel BitMEXu předpovídá vzestup bitcoinu při nárůstu dolarové likvidity

4.5
(2)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Arthur Hayes povzbudil ostatní příznivce bitcoinu, aby zůstali soustředění, a upozornil na výrazný nárůst dolarové likvidity.

Spoluzakladatel BitMEX Arthur Hayes má na bitcoin optimistický pohled. Hayes se podělil o své myšlenky na X spolu s grafem znázorňujícím změny čistého zůstatku reverzních repo obchodů (RRP) a všeobecného účtu státní pokladny (TGA). Dále Hayes označil ministryni financí Spojených států Janet Yellenovou za Bad Gurl Yellen.

V příspěvku na X Hayes povzbudil ostatní bitcoinové nadšence, aby zůstali soustředění. Zdůraznil také výrazný nárůst likvidity v amerických dolarech. Naznačil, že BTC bude pravděpodobně odrážet tento nárůst dolarové likvidity, což povede ke zvýšení jeho ocenění.

Přiložený graf znázorňuje čisté rozdíly v zůstatcích RRP a TGA, což naznačuje možnou souvislost mezi zvýšenou dolarovou likviditou a cenou BTC.

Zdroj: twitter.com

Kryptoanalytik dharmafi mezitím na X sdílel konkrétnější údaje. V příspěvku zdůraznil RRP ve výši 65 miliard dolarů a zůstatek TGA ve výši 35 miliard dolarů. Od 21. listopadu došlo k výraznému nárůstu čisté likvidity o 106 miliard dolarů.

Jak zdůraznil Hayes, nárůst likvidity poukazuje na měnící se dynamiku na finančních trzích. Investoři a příznivci bitcoinu pozorující příliv likvidity mohou předpokládat potenciální dopady na trh s kryptoměnami.

Zatímco spoluzakladatel BitMEX zdůraznil souvislost mezi dolarovou likviditou a cenou Bitcoinu, údaje dharmafi zdůrazňují dopad nárůstu likvidity. Nárůst čisté likvidity v hodnotě 106 miliard dolarů od 21. listopadu vyvolal otázky ohledně možných dopadů na různé třídy aktiv, včetně kryptoměn.

Mezitím „Yellen”, která je vůči bitcoinu skeptická, nedávno v rozhovoru pro agenturu Reuters na setkání ministrů financí a guvernérů centrálních bank zemí G20 upozornila kryptoměnové burzy, aby dodržovaly zákony.

Dále ministryně financí USA zdůraznila význam dodržování předpisů v odvětví digitálních měn.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img