Cena bitcoinu půjde na 1 milion dolarů po schválení spotového Bitcoin ETF

2
(22)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Vzrušení ze spotových Bitcoin ETF je všude, ale krátkodobá cenová morálka BTC se vytrácí.

Bitcoin navzdory rostoucímu nadšení ze spotového Bitcoin ETF možná nedosáhne na 40 000 dolarů.

V nedávných analýzách začali účastníci kryptoměnového trhu přehodnocovat, jak moc býčí je narativ o schválení ETF ve skutečnosti pro cenovou akci BTC.

Trader: „Nejsem si jistý, zda“ cena BTC dosáhne 42 000 dolarů

Nadále trh vyhodnocuje vyrovnání Binance se Spojené státy, které zahrnuje pokutu ve výši 4,3 miliardy dolarů. Dále taky zahrnuje odvolání Changpenga “CZ” Zhao z pozice generálního ředitele.

Bitcoin se v souvislosti s touto zprávou propadl na týdenní minima. Rychlý odraz jej však během následujících 24 hodin vynesl zpět na téměř 18měsíční maxima.

Komentátoři zároveň začali naznačovat, že donucovací opatření byla včasným krokem, který měl připravit půdu pro první americké spotové Bitcoin ETF.

Mnozí usuzují, že půjde o přelomový okamžik pro kryptoměny. Ikdyž není schválení ETF zdaleka jisté, mohlo by k němu dojít začátkem ledna 2024.

Nicméně ne všichni předpokládají, že schválení bude mít za následek okamžitou parabolickou reakci ceny BTC. Patří mezi ně i populární obchodník Bitcoin Jack, který v nedávném příspěvku X zpochybnil, že BTC/USD dosáhne na hranici 42 000 USD.

„Řekl jsem 42 tisíc. Nejsem si jistý, jestli se tam ještě dostaneme,” shrnul 21. listopadu.

Bitcoin Jack vysvětlil, že zprávy o Binance a ETF z tohoto týdne nedokázaly změnit dynamiku trhu.

Očekával, že jakékoliv zvěsti o sporu Binance vs US budou více býčí, než odráží cena (důvody: pozitivní pro ETF, méně nejistoty pro investory).

Bitcoin Jack, zdroj: twitter.com

Při představování potenciálních cílů poklesu poznamenal, že zatímco úrovně supportu jsou „čisté,“ 30 000 dolarů se ještě stále může vrátit do hry.

Supporty HTF pod jsou čistou nákupní úrovní. Potenciální vrchol je zde na 42, support kolem 29-31.

Bitcoin Jack, zdroj: twitter.com

Jedno schválení spotového Bitcoin ETF, jeden milion dolarů za BTC

Některé nedávné prognózy udržují nízkých 30 000 dolarů jako zónu retracementu, částečně díky likviditě, která na trhu zůstává.

Filbfilb, spoluzakladatel obchodního balíčku DecenTrader, se ve svém posledním průzkumu na sociálních sítích zeptal svých příznivců, zda Bitcoin může nejdříve dosáhnout 40 000 nebo 30 000 dolarů. Výsledek byl rozdělen téměř 50/50.

Na opačném pólu problematiky ETF stojí Samson Mow, generální ředitel společnosti Jan3, která se zabývá adopcí bitcoinu.

Ve svém příspěvku na X z 23. listopadu naznačil, že bitcoin by v důsledku schválení mohl nejen dosáhnout 1 000 000 USD za minci, ale že se hodleři mýlili, když předpovídali nižší ocenění.

Doneslo se ke mně, že existují někteří bitcoineři, kteří si nemyslí, že bitcoin může dosáhnout 1 000 000 USD během několika dnů/týdnů poté, co začnou proudit peníze z ETF. Čeká je příjemné překvapení.

– Samson Mow, zdroj: twitter.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 22

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Mazi

Moonboys začínají 1mil. usd… 😀 …

Mazi

Kdopak mi tam dává paleček dolů ” 😀 … To musí bejt slušný maniak … 😀 Heleť já si to přeju taky … Ale ruku na srdce… léta se plácáme jak plácáme … já bych řekl, že za 100k budeme rádi. Jako když to bude víc …tak mi to zachrání život … ale nevěřím tomu, že bych měl takový štěstí…

Richard

To The Moon!!!

Čumsem

Taky si myslím, že někde mezi 30k a 1000k to příští rok bude 🙂 .

Fantom

Já si zase myslím, že existuje slušná šance že minimálně po nějakou dobu nebude. Tedy jinak řečeno že pád pod 30k příští rok je pořád možný 🙂

Rob

Fantome, z tebe hovoří zkušenost. A máš pravdu. Já myslím, že před halvingem a i po něm bude volatilita BTC extrémní. Pád pod 30k by určitě nebyl něčím, co by se nedalo čekat. No ale zrovna populární názor to tady nejspíš nebude. Tímto Tě zdravím! Všem přeji hezký den.

🖐️🙂

Čumsem

Nemyslím, že je to úplně nepopulární názor, těch co by chtěli mít nakoupeno ještě více a ještě levněji je spousta (já taky 🙂 ).

Fantom

Děkuji a také Tě zdravím Robe!

pietro

Téměř vyloučeno..
Na to jaksi chybí prodávající.

Poslední editace 4 měsíců před přes pietro
Fantom

Uvidíme. Podle mne to vyloučeno není, neboť až vychladne FOMO z ETF (po schválení) a pak po halvingu může zase dojít k opadnutí poptávky a potom s minimálními objemy stačí když budou prodávat jen těžaři a ti jistě budou muset… .

Čumsem

Tak možný je cokoliv a když to ještě jednou půjde k 20k, tak alespoň dokoupíme. Nicméně bez pádu Binance, Tetheru, ETF, globální apokalypsy a já nevím čeho všeho ještě to vidím jako už málo pravděpodobný. Byť třeba místní Ing. pořád operuje s 12k 🙂 . Úplně vyloučený není samozřejmě vůbec nic…

Poslední editace 4 měsíců před přes Čumsem
pietro

😀😀😀

Břetislav

Tato zbožná přání se zde objevují již několikátý rok….a zatím nic,,😭

J.

Tohle je vtipnější než amatérská předpověď počasí.

spot_img