[Seriál] 5 fází evoluce obchodníka s kryptoměnami – (2. díl)

0
(0)

Zprávy a souhrny

V minulém díle jsme si důkladně popsali první fázi na cestě evoluce kryptoobchodníka, kterou si mnozí z nás museli projít či jí právě prochází. Určitě znáte i případy, že v tomto prvním kroku někteří obchodníci (většinou ve ztrátě a s hořkostí v srdci) skončí a dál se již neposunují. Což, jak se jistě shodneme, je obrovská škoda. Rozloučili jsme se v situaci, kdy rady kamaráda či spolupracovníka  přestaly stačit a člověk se začíná pomalu rozhlížet i po jiných zdrojích.

Fáze 2: John McAfee

Typicky se jedná o tu část, kdy začnete hledat radu u více úspěšných lidí, kteří se pravidelně objevují na obálkách časopisů, vystupují v televizi a vždy mluví, jako by přesně věděli, co a proč se v kryptosvětě právě děje.

Ztělesněním této vývojové fáze je, jistě vlivný a charismatický, John McAfee. Navíc všichni v krypto komunitě znají (a mnozí se i drží) jeho tvrzení, že sní své vlastní mužství, pokud Bitcoin do roku 2020 nebude na hodnotě 1 milionů dolarů. McAfee oznámil i svou kandidaturu na prezidenta USA. Takové osobnosti se přece nedá odolat.

Mohlo by vás zajímat: Dostane se Bitcoin na jeden milion dolarů? Sledujte online graf

John je také zodpovědný za úspěch mnoha kryptografických projektů, jako je například Verge. Je všeobecně známo, že občas udělá některé digitální měně hezké promo na svém twitteru, což pravidelně vede k masivním pumpám na takto propagovaném coinu.

A vy, jelikož jste ve světě kryptoměn již za vlastní reálné peníze a vaše první investice se ukázala být naprostým zklamáním (nejspíše jste v panice prodali a ztratili polovinu svého fiatu během downtrendu) máte nový plán. Ten plán je navíc velmi prostý: budete jen sledovat Johna McAfeeho a dovolíte mu, aby vás vedl ke světlým zítřkům a těm nejlepším krypto investicím. Je také pravděpodobné, že v této fázi evoluce jste v pokušení připojit se k některým ultra tajným a exkluzivním skupinám na Telegramu.

Tato fáze může trvat delší dobu, zejména pokud máte štěstí a podařilo se vám skutečně vydělat nějaké peníze. Váš původní plán byl sice HODL, ale  jelikož vaše první investiční volba nebyla zrovna tou nejšťastnější na světě a koupili jste na peaku (na vrcholu, prostě při ATH), je čas konečně začít budovat pořádný zisk!

Nenechte si ujít: Jak investovat do kryptoměn, pokud chcete zisk 5000 %

Jenže ani tento plán vám nevydrží a dříve či později se dostaví pocit zklamání. Zjistíte, že John McAfee je v podstatě jenom výborný obchodník, který bude za tu správnou cenu propagovat cokoli. Také bezesné noci a čas strávený sledováním grafů a pohybů, jestli to jde zrovna nahoru nebo dolu, je pro vás nezdravý. Musí přece existovat lepší cesta. Jakmile si toto uvědomíte, další krok v cestě evoluce je za vámi a chystáte se objevit novou vrstvu, kterou vám kryptosvět nabízí.

Neškodí si zopakovat: Co nás pojí a proč jsme v kryptosvětě

Závěr:

Tak co, milí čtenáři, zažili jste i tuto fázi na své cestě ke “kryptoosvícení”? Jak dlouho u vás přetrvávala? A jakým způsobem a kam jste se případně posunuli dál? Budu se těšit na vaše komentáře stejně, jako se budu těšit na shledání u dalšího dílu tohoto miniseriálu, na který vás tímto srdečně zvu. Další pokračování vám, zde na Kryptomagazínu, přineseme již brzy.

Zdroj:
cryptoglobe.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: