Jak investovat do kryptoměn, pokud chcete zisk 5000 %

0
(0)

Všichni známe příběhy o pohádkovém zbohatnutí díky investování do kryptoměn. Ti šťastnější už v jednom z nich hráli hlavní roli. Procenta zhodnocení a násobky návratnosti investice se pohybovaly v astronomických číslech. Pojďme se dnes společně zamyslet, zda vůbec a jak lze ještě i dnes dosáhnout 50násobného zhodnocení vaší investice.

Přijměte riziko

Nejprve je třeba správně pochopit míru rizika. Chcete-li, aby se vám investice vrátila 50x, budete muset přijmout opravdu velkou míru rizika, dokonce i podle standardů kryptosvěta. To znamená, že jste smířeni s myšlenkou, že se vám to s určitou pravděpodobností  nepovede. Pokud jste tohoto stavu ve své mysli dosáhli, je čas se zamyslet, jak by takto vysokého zhodnocení bylo možné dosáhnout.

Investice do kryptoměn typu Bitcoin, Ethereum, nebo jakékoli jiné z první desítky kryptoměn (z hlediska tržní kapitalizace) zřejmě k tomuto cíli nepovede. Budete muset investovat do kryptoměny, která má dnes velmi nízkou tržní kapitalizaci. Navíc byste v ní měli vidět něco cenného – skrytý potenciál, který zatím zbytku trhu uniká a doufat, že trh časem tuto situaci napraví.

Nestřílejte naslepo

Nemluvím teď o nalezení no-name tokenu, návštěvě jeho webu a získání pocitu, že to bude trefa do černého a To The Moon. Mám na mysli skutečně zásadní fundmentální hypotézu, jak se bude trh měnit a jak by z toho mohla těžit vámi vybraná mince/token. Svým způsobem uzavíráte sázku. Abyste byl/a vítěz, musí vyjít tyto dvě podmínky:

  • Vámi vybrané kryptoměně se podaří přesvědčit investory, že stojí za to do ní investovat a poskočí řekněme z místa nižšího než 200 do Top 20, a zároveň:
  • celý kryptotrh bude růst a z hodnoty 180 miliard USD (hodnota kryptotrhu v době psaní tohoto článku) se dostane mnohem mnohem výš.

Pokud některý z těchto předpokladů nevyjde, nebude ani žádný 50x zisk. Uvědomte si, že pouze 9 digitálních měn zaznamenalo v roce 2017 (a to byl rok zatím největšího boomu kryptoměn) zhodnocení vyšší než 50x.

50x zhodnoceni v roce 2017

Jak na to

Asi byste rádi slyšeli odpověď na tu zásadní otázku: Do čeho tedy máte investovat, abyste si zajistili ten 50násobek, neboli 5000% zisk? Nedám vám žádný tip na některou z digitálních měn, ale podělím se s vámi o metodiku, kterou bych se řídil, kdybych tohoto zisku chtěl dosáhnout.

  • Najděte si token, který se z pohledu tržní kapitalizace nenachází na předních místech a z hlediska fundamentu je postaven na “dobrých základech”. Tím myslím, že by měl řešit zajímavé téma či problematiku (mít solidní poslání), mít technologii k úspěšnému dosažení této mise a v neposlední řadě po všech stránkách kvalitní a zkušený tým.
  • Jakmile máte seznam několika zajímavých kryptoměn, které prošly tímto prvním hrubým sítem a zdá se vám zajímavé, do nich investovat, je třeba o nich získat co nejvíce různých (i zdánlivě nedůležitých) informací. Připojte se na slack, reddit a všechny další komunikační kanály, které tým používá. Ponořte se hluboko do jejich historie, abyste zjistili, jestli se s některým z těchto projektů chcete opravdu spojit.
  • Jste rozhodnuti? Investujte! Investujte, zabezpečte co nejlépe svou investici a nesahejte na ni. Staňte se součástí komunity projektu, který jste si vybrali. Myslím to vážně, napište dokumentaci, pomozte psát články, překládejte, seznamte se s projektem a snažte se ze všech sil projektu aktivně pomáhat. A třeba nakonec najdete v projektu něco, co si vás získá a co si zamilujete.

A neprodávejte, držte a neprodávejte, prostě HODL, dokud nebudete mít svůj vytoužený 50násobek. Protože jaký by to jinak vlastně mělo smysl…?

Mohlo by vás zajímat: Hodl, nebo hold – nejedná se o překlep

Závěr

Určitě mnozí z vás čekáte, že díky kryptoměnám vyděláte pořádný balík, zabezpečíte sebe i své rodiny a začnete si užívat života. A proč ne? Jsme pořád na začátku něčeho nového a šance je veliká. Ale nic není zadarmo a je třeba na sobě pracovat. Pracovat na sobě a pracovat pro dobro celé kryptokomunity. Věřím, že pak se svého vytouženého ovoce dočkáte a splníte si své sny. Přeji vám hodně štěstí.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img