Co nás pojí a proč jsme v kryptosvětě

5
(1)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Bitcoinoví nadšenci, kryptoměnoví spekulanti a blockchainoví vizionáři, sešli jsme se ve světě kryptoměn v nevelkém počtu. Vlastníků kryptoměn je v bývalém Československu jen asi 30 tisíc, což odpovídá cca 0,2 % všech obyvatel. To je opravdu velmi málo a celosvětově se toto procento v současnosti nebude příliš lišit. Z toho plyne, že i po devíti letech od vytvoření první kryptoměny Satoshim Nakamotem, se stále nacházíme na počátku potenciální revoluce, jejíž rozměry si málokdo umí představit.

Pakliže kryptoměny obstojí i nadále ve zkoušce času, tak se máme skutečně na co těšit. Jedno je však jisté již dnes. Okolo kryptoměn se postupně vytvořila komunita lidí, kteří mají ledacos společného a jejíž součástí jste i vy.

Kdo jsme a co nás spojuje

  • Jsme otevření novým nápadům a vizím,
  • máme zájem o technologie,
  • jsme ochotní se vzdělávat a pracovat na sobě,
  • vidíme příležitost dříve než ostatní,
  • chceme zbohatnout.

Jsme tady, protože se nebojíme riskovat. Jsme ochotní jít za něčím dříve než ostatní, než se z toho stane masová záležitost. Věříme, že současný ekonomický systém je zastaralý a dychtíme po změně.

Ať už jste učitel, kuchař, dělník či doktor, je to jedno. Když máte čas, tak si jdete přečíst novinky z kryptosvěta, což náš tým pochopitelně velmi těší. Chtěl bych, abychom spolu sdíleli víc než “jen” ty informace a novinky. Věřím, že to, co nás všechny spojuje především, je touha po bohatém životě v lepším světě.

Jsem přesvědčený, že právě v tom se ukrývá ona spojitost mezi námi. Je to vidina něčeho lepšího pro sebe i ostatní. Rovněž věřím, že mnozí z vás by rádi začali tím, že díky kryptoměnám vydělají pořádný balík a splní si své sny. Netajím se tím, že u mě je to zrovna tak.

Proč tu jsme

Článkem Neodmítáte peníze? jsem se vás snažil přesvědčit, že přijímat bohatství a peníze je zcela v pořádku, a není na tom nic špatného, ba naopak. Věřím, že i pokud jste skalním příznivcem technologie a jste tu od samého začátku, tak rovněž věříte tomu, že kryptoměny mají skutečně potenciál nejen k technologické revoluci, ale i ke zvyšování životní úrovně lidí.

Nic však není zadarmo. Kdo si myslí, že prostě přijde a zbohatne, aniž by pro to něco udělal, ten je nepochybně na omylu. Kryptoměny nás udělají bohatými až tehdy, jestliže se díky nim naučíme spoustu nových věcí, a změníme tak své myšlení i jednání. Inspirujme se například od úspěšných lidí v nejrůznějších oblastech a také od těch, kteří umí něco, co chceme umět také.

Postupně se každý z nás naučí, jak rozvíjet své portfolio, jak obchodovat na burze, jak rozeznat příležitost od podvodu, jak pracovat s informacemi i s novou technologií, a bude možná svědkem toho, když se z něčeho malého a odmítaného stane mainstreamová záležitost, jako se to už stalo v historii mnohokrát.

Otevřená mysl, ochota na sobě pracovat a touha po bohatství nám nakonec přinese vytoužené ovoce, ať už to s kryptoměnami dopadne jakkoli. Pracujme na sobě a splňme si své sny. To je přece důvod, proč tu jsme.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: