McAfee bude kandidovat na prezidenta USA

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Bitcoin letos překonal všechna aktiva • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin udržel 13 000 USD a roste • Paul Tudor Jones: Kupovat Bitcoin je jako investovat do akcií Apple  • a...

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě.  TRHY Cena Bitcoinu se v rozpětí...

Ne, nikdo si z vás nedělá srandu a nejde ani o žádný vtip nebo pozdní „apríl“. John McAfee je jedna z nejznámějších osobností v kryptosvětě. Stejně tak patří i mezi ty nejkontroverznější. A s kontroverzí pokračuje i nadále, protože se teprve nedávno rozhodl vyhlásit oficiální kandidaturu na post prezidenta Spojených Států.

John McAfee

Jako zakladatel společnosti McAfee Antivirus Software se John McAfee zabývá zejména bezpečností v online světě. Právě proto není divu, že se o kryptoměny zajímá velmi intenzivně. Hodně se o nich vyjadřuje na sociálních sítích, kde však už způsobil i rozruch zejména kvůli jeho pumpám, které donedávna dělal (i když pochopitelně on je pumpami nenazýval).

Příští prezident USA?

Pouze před dvěma dny se John McAfee prostřednictvím svého účtu na Twitteru vyjádřil, že bude kandidovat na prezidenta Spojených Států. Tyto volby se budou konat v roce 2020. Pro Johna McAfee to nebude jeho první pokus kandidovat na prezidenta. Poprvé se o to pokoušel v roce 2016, tehdy však prohrál již během prvního kola souboj o podporu liberální strany s pozdějším guvernérem Nového Mexika Garym Johnsonem.

Tip: Tady můžete získat tokeny AIM s 30% bonusem plus 5% bonus jako nový zákazník

Na jeho oficiální prohlášení na Twitteru reagovali lidé téměř 600 komentáři. John McAfee se však včera vyjádřil opět prostřednictvím této sociální sítě.

„Nemyslím si, že mám šanci vyhrát. Opravdu ji asi nemám. Avšak, co skutečně změní Ameriku, není prezident, ale proces vytváření toho nového prezidenta. Pokud bude moje cesta úspěšná, podaří se mi vystupovat na jednom z největších pódií na světě a promluvit ke všem, abych mohl říct pravdu.“

S určitostí však nejde o nějaký trik nebo pokus přilákat pozornost k MCAFEE. Sám ji měl v posledních týdnech totiž víc než dost díky jeho prohlášením o tom, že má v plánu vytvořit vlastní kryptoměnu podpořenou fiatem.

Závěr

John McAfee je opravdu zvyklý na to, že má pozornosti až až. Všichni určitě znáte jeho vyjádření o tom, že pokud nebude mít jeden Bitcoin v roce 2020 hodnotu 1 milionu dolarů, sám si sní část těla, která dělá muže mužem. Umíte si tedy představit, že by člověk, který se stane prezidentem, veřejně „spáchal“ něco takového?

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru videí na našem YouTube kanálu.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Feder.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře