John McAfee tvrdí, že trhy vystřelí vzhůru v červenci a vydal „Prohlášení měnové nezávislosti“

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Objem obchodování na Binance dosáhl ATH • Doteď spící Ripple velryba přesunula 40 mil. XRP na Bitstamp • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...

[Večerní souhrn článků] • Zakladatel yearn.finance oznamuje Deriswap • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

John McAfee, zakladatel jedné z nejznámějších antivirových softwarových společností, a známá persona kryptosvěta, vydal novou předpověď vývoje pro kryptotrhy a také tzv. „Prohlášení měnové nezávislosti“. Dále slibuje, že bude platit všechny transakční poplatky za všechny, kdo se k tomuto prohlášení přidají.

Získejte profesionální analýzy a exkluzivní pohled na kryptoměny na trading11.com

Otočení medvědího trendu

McAfee tvrdí, že cena Bitcoinu v červenci dosáhne výše 15 000 USD, čímž dojde k otočení současného medvědího trendu na trhu, který zatím nebyla schopna zvrátit ani konference Consensus. Bitcoin se aktuálně pohybuje kolem 7 600 USD (v době psaní článku, 26. 5., 10.00).

Ve svém tweetu uvedl mj. toto:

„Mé krátkodobé předpovědi o cenách: (…) Trh se otočí před 12. červnem a moje předpovědi se potvrdí. … Moje algoritmy se nikdy nezmýlily.“

Mohlo by vás zajímat: Dostane se Bitcoin na jeden milion dolarů? Sledujte online graf

Vyhlášení měnové nezávislosti

Inspirován americkou deklarací nezávislosti, přišel McAfee s vyhlášením měnové nezávislosti, které má být dosaženo právě s pomocí přechodu z fiat měn na kryptoměny. Jeho tweet na toto téma zní až revolučně:

A McAfee dále slibuje, že zaplatí a bude platit všechny transakční poplatky na blockchainu Etherea za ty, kdo se k podpisu deklarace měnové nezávislosti připojí. Dokonce už předplatil 30 000 USD napřed.

Text deklarace měnové nezávislosti v několika světových jazycích si můžete přečíst zde. Tam také můžete deklaraci podepsat přímo do blockchainu.

Deklarace prohlašuje stávající fiat měny za zastaralé a pokračuje dál, ke kořenům problémů dnešní společnosti:

„Tato deklarace nezávislosti měny je přímou reakcí na pokračující manipulaci a destrukci, což vychází z degradace hodnot v celé společnosti.“

Závěr

Připojíte se k McAfeemu i vy? Myslíte si, že toto prohlášení má šanci podpořit otočení trendu a růst trhů? Podělte se s námi o váš názor na nejnovější počin McAfeeho v komentářích nebo v naší diskuzní skupině na FB.

Naše nejnovější video:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře