Patnáct nejlepších kryptoburz v roce 2020 – 3.díl

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin se vzpamatoval a je opět nad 50 000 USD • Jack Dorsey spustil NFT horečku • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě. TRHY Kryptotrhy se během víkendu silně...

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.
[speaker]

V minulých dvou dílech jsme si představili prvních devět kryptoburz v čele s tou největší, dle denního objemu obchodování, Binance. Dále jsme se podívali na kryptoburzy Change NOW, Kraken, Coibase, Bitstamp, CEX. IO, Xcoins, Shapeshift a Coinmama. V dnešním posledním dílu této minisérie si představíme zbylých šest kryptoburz z patnáctky nejlepších burz na trhu v roce 2020. A dnes začínáme další velkou kryptoburzou – Gemini.

10) Gemini

gemini
zdroj: gemini.com

Gemini je snadno použitelná burza, která vám umožní vytvořit si kryptografické portfolio. S Gemini můžete nakupovat, prodávat a ukládat více než 20 kryptoměn. Je to skvělá služba jak pro krypto začátečníky, tak pro profesionální obchodníky. Platforma vám poskytne všechny analytické nástroje, které potřebujete k obchodování.

Burza byla založena roku 2014 v New Yorku bratry Tylerem a Cameronem Winklevossovými. S Gemini si můžete být více než jisti svou bezpečností. Jedná se o licencovanou platformu pro výměnu kryptoměn s předpisy na bankovní úrovni. Má také největší pojistné krytí ve srovnání s jinými kryptoměnovými uschovateli. Všechny vklady v amerických dolarech jsou uloženy v pojištěné bance a většina jeho kryptoaktiv je držena offline.

11) Bitpanda

bitpanda
zdroj: play.google.com

Bitpanda vám umožní obchodovat s více než 30 digitálními mincemi s několika platebními možnostmi, včetně takových metod, jako je Amazon nebo vaše kreditní karta. To vám umožní koupit kryptoměny během několika minut, jakmile budete mít svůj účet ověřen. S Bitpanda můžete převést mince na jiné uživatele služeb zdarma.

Aby vám tato kryptoměnová burza poskytla maximální bezpečnost, ukládá finanční prostředky do bezpečných offline peněženek a používá nejnovější šifrovací technologie.

Burza byla založena roku 2014 a sídlí ve Vídni v Rakousku. Od roku 2019 je burza regulována rakouskými úřady a vše musí být tedy řádně pojištěné. Výhodou této burzy je, že začíná pronikat i na trh s komoditami. Dá se zde tedy obchodovat opravdové zlato, stříbro, palladium a platina. Všechny tyto komodity jsou uloženy v trezorech ve Švýcarsku.

12) TradeStation

tradestation
zdroj: play.google.com

TradeStation je úžasná platforma pro profesionální obchodníky s kryptoměnami, která vám poskytuje pokročilé obchodní nástroje, statistiky a makléřské služby. S TradeStation můžete sledovat nedávné změny na trhu a upravovat svůj vlastní přístup k obchodování, testovat své strategie a dozvědět se ještě více o digitálních aktivech, futures a blockchainu.

TradeStation vám umožní vidět nejlepší směnné kurzy a ceny. Má odlišný přístup ke komisím, což je činí konkurenceschopnějšími. Vaše poplatky jsou založeny na velikosti zůstatku na vašem účtu, nikoli na počtu operací.

13) Huobi Global

huobiglobal
zdroj: play.google.com

Huobi Global je spolehlivá kryptoměnová služba působící od roku 2013. Burza byla založena v Číně a aktuálně sídlí v Singapuru. Je to jedna z největších kryptoměnových burz založených na denním objemu obchodování. Huobi Global můžete v současné době použít k nákupu, prodeji a ukládání 237 digitálních aktiv.

Huobi udržuje své finanční prostředky v offline studených peněženkách a má nepřetržité bezpečnostní monitorování. S Huobi Global můžete nakupovat kryptoměny za fiat měnu pomocí vaší kreditní karty.

14) eToro

etoro
zdroj: etoro.com

eToro je výkonná kryptoměnová platforma, která by mohla být použitelná jak pro začátečníky, tak pro zkušené obchodníky. Poskytuje vám pokročilé obchodní nástroje a uživatelsky přívětivé služby.

S eToro můžete nakupovat a prodávat různé přední i alternativní kryptoměny, budovat své portfolio, držet krok s nejnovějšími kryptografickými zprávami a výzkumem. Můžete se také spojit s ostatními investory, abyste diskutovali o obchodních strategiích a připojili se k obchodní komunitě 10 milionů uživatelů z celého světa. Tato kryptoburza vám umožní koupit digitální mince s kreditní kartou nebo službou PayPal.

15) Bitfinex

bitfinex
zdroj: play.google.com

Bitfinex je jednou z nejstarších a nejdůvěryhodnějších kryptoměnových burz, která byla založena v roce 2012 v Hongkongu. Umožní vám nakupovat a prodávat Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple a další kryptoměny s platebními kartami. S touto službou můžete také obchodovat a vybírat fiat měny.

Bitfinex poskytuje investorům pokročilé obchodní služby a nástroje, včetně obchodních grafů, kryptografických zpráv a aktualizací. Celkový objem obchodů na platformě řadí burzu Bitfinex do špičky mezi světovými kryptoburzami. A není to zase až tak dávno, kdy byla Bitfinex tou úplně největší burzou.

Závěr

Kryptoburza Bitfinex patří mezi uživateli k velmi oblíbeným, a to pro nízké poplatky při obchodování a poměrně značnou nabídku kryptoměn. Kromě toho se burza řadí mezi naprostou špičku mezi burzami s největší likviditou.

Nyní si můžete rozdělit burzy do několika kategorií na základě služeb, které poskytují. Zatímco některé z nich umožňují obchody fiat-to-krypto, jiné zase nepodporují mnoho platebních a výběrových metod.

Pokud je tedy například vaším hlavním zájmem 100% bezpečnost, měli byste věnovat pozornost takovým burzám jako je například ChangeNOW, která nevyžaduje žádné osobní údaje, které mohou být odcizeny. Pokud se váš zájem kromě kryptoměn orientuje i na komodity, jako je zlato, stříbro, palladium či platina, bude vaší jasnou volbou Bitpanda.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím nákupu prověřených hardware peněženek Ledger nebo Trezor.

Můžete také využít náš referral, který Vám vrátí 10% z poplatků na kryptoburze Binance a na kryptoburze Bitfinex.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře