Kdo používá produkt XRP Payments od společnosti Ripple?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Počet společností, u nichž bylo potvrzeno, že spolupracují s produktem přeshraničních plateb ODL založeném na síti XRP společnosti Ripple, roste. Aktuálně je jich už 24.

MoneyGram, jenž umožnuje mezinárodní posílání peněz, nedávno oznámil několik společností s plány na integraci platformy, včetně společnosti podnikového bankovnictví FTCS, kryptoměnných trhů BTC a devizové společnosti JNFX.

ODL se spoléhá na kryptoměnové burzy, které mohou akceptovat fiat od finančních institucí a poslat ekvivalentní hodnotu XRP na odpovídající burzu, kde je poté měna zaměněna zpět do místní fiatové měny. Zde je aktualizovaný seznam všech společnosti, které tvrdí, že plánují – nebo již mají – integrovanou ODL.

Závěr

V nedávném rozhovoru generální ředitel spol. MoneyGram Alexander Holmes uvedl, že jeho společnost pracuje na zdokonalení nového modelu převodu peněz. Platforma v současné době pohání jednu desetinu objemu transakcí společnosti MoneyGram mezi USA a Mexikem.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře