Investor do rizikového kapitálu předpovídá masivní růst Bitcoinu!

1
bitcoin, alty
zdroj: pixabay.com

Rizikový kapitalista Simon Dedic, zakladatel společnosti Blockfyre, předpovídá, že během příštího bull runu bude Bitcoin (BTC) masivně růst. Dále také uvádí, že vidí pět altcoinů, které dosáhnou vyššího zhodnocení než samotné digitální zlato.

Blockfyre

Tato německá společnost sídlící v Hamburku se zaměřuje na hloubkový průzkum trhu a poskytuje investorům informace o investicích do digitálních aktiv.

Společnost se rovněž zaměřuje na vytváření výzkumných zpráv o blockchainových projektech a provádí včasné ratingy IEO/ICO. Kromě analýzy a výzkumu pro investory nabízí Blockfyre také výzkumné a poradenské služby zaměřené na společnosti v odvětví blockchain/crypto.

Bitcoin

Ve svém nedávném tweetu Simon Dedic uvedl, že na trhu kryptoměn očekává další bull run. Zároveň s tím ovšem varuje, že tento bull run nepřinese zvýšení cen pro většinu altcoinů, jako tomu bylo v roce 2017.

„V roce 2017 jste si mohli koupit doslova jakýkoli alt a byla to dobrá investice. To už se ovšem znovu nestane.“

Simon Dedic předpovídá, že Bitcoin v tomto novém cyklu býků vzroste o více než 1 450 % na hodnotu 150 000 USD. Ovšem na rozdíl od bull runu v roce 2017, kdy mnoho altcoinů přineslo zisky více než 1 000 %, SimonDedic předpokládá, že se toto masivní zvýšení ceny bude týkat pouze hrstky altcoinů.

Altcoiny

Na vrcholu seznamu Dedičových altcoinů stojí Ethereum (ETH). Dedič očekává, že tato druhá největší kryptoměna, dle tržní kapitalizace, vzroste ze současných 240 USD na 9000 USD, čímž dosáhne zhodnocení o 3 650 %.

Dalším altcoinem, který je v hledáčku Simona Dediče, je ChainLink (LINK). ChainLink se v době psaní článku obchoduje za 4,35 USD. Dedič očekává, že jeho cena naroste  o 4 500 % na cenu kolem 200 USD.

Dalším Dedičovým favoritem je Binance Coin (BNB), který se v době psaní článku obchoduje na ceně 17,50 USD. U tohoto altu předpokládá Dedič navýšení ceny až na hodnotu 500 USD. To představuje zhodnocení více než 2 700 %.

Čtvrtým aktivem na tomto seznamu altů je VeChain (VET). Ten se v současné době obchoduje za cenu 0,007060 USD. Zde Dedič předpovídá, že jeho cena naroste o více než 14 000 % na cenu 1 USD.

Posledním altem, u kterého Dedič předpovídá masivní růst, je Tezos (XTZ). Dedič věří, že Tezos, který je v současné době oceněn na 2,90 USD bude generovat zisky o více než 6 700 %. Jeho hodnota by měla vystoupat až na 200 USD.

Závěr

Na to, zda se předpověď Simona Dediče naplní, si budeme muset počkat do dalšího bull runu. V každém případě je potřeba si uvědomit, že trh s altcoiny je trhem obzvláště riskantním a rizikovým a ne všechny investice musí být nutně ziskové.

Podle CoinMarketCapu se Bitcoin v době psaní článku obchoduje za 9 628 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře