Masivní bull run Bitcoinu může nastat v letošním roce – tvrdí přední investoři

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Situace okolo pandemie koronaviru Covid-19 způsobila na světových trzích velký pokles. Centrální banky po celém světě tisknou ve velkém a některá odvětví jsou zcela zmrazená. Mnoho investorů a odborníků na kryptoměny tak očekává do konce letošního roku masivní bull run Bitcoinu.

Známé osobnosti kryptoscény

Anthony Pompliano, Mike Novogratz, Changpeng Zhao, Dan Morehead nebo třeba Arthur Hayes patří mezi celebrity kryptosvěta. Názory těchto předních průkopníků světa kryptoměn se v současné době ustálily na tom, že Bitcoin zažije do konce letošního roku masivní býčí trend.

Tip: Podívejte se na aktuální TA na BTC 

Arthur Hayes, zakladatel kryptoburzy BitMex se před nedávnem na svém blogu rozpovídal o současné situaci okolo nemoci koronaviru a dopadech na finanční systém. Hayes předpovídá celkový kolaps amerického dolaru. Negativně komentoval neomezený tisk peněz:

„Nezapomeňte, že všechny suroviny jsou oceněny v dolarech. Pokud si vytiskneme příliš mnoho peněz na zpeněžení svého vládního dluhu, inflace poroste. Silný USD nakonec zlomí globální ekonomiku a vynutí reset. Otázka zní, jak bude nový systém vypadat.“

Spoluzakladatel a generální ředitel kryptoburzy Binance, Changpeng Zhao, si myslí, že současná situace může podpořit přijetí kryptoměny Bitcoin.

„Ve chvíli, kdy Fed vytiskne peníze, by cena Bitcoinu měla stoupnout, protože lidé by měli tyto použít k nákupu kryptoměn. Tyto peníze však zatím nikdo nedostal a stále se snaží přijít na to, jak své peníze rozdělit.“

Bitcoinový býk Mike Novogratz zas na Twitteru komentoval příspěvek Squawk Box, kde současnou situaci přirovnali k orgiím tištění peněz a k tomu, že peníze rostou na stromech či se tvoří ze vzduchu.

Závěr

Centrální banky a vlády se svými injekčními finančními balíčky dokazují, proč jsou odborníci na kryptoměny velmi optimističtí ve svých předpovědích. Poptávka po zdravých penězích tak může přijít záhy.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jája

Bull Run? Spíše Bull Sh*t..

Jája

Jestli to neschvalis, mam pravdu, jestli to schvalis, mam pravdu…

Ferrero

Bohuzel tohle jsou stejny kecy porad dokola.Lidi jako Novogratz nebo CZ budou mlet ty svoje hovna porad i kdyby se bitcoin tenhle rok propadl o dalsich 90%,kupujte,kupujte ! Kupte si ty moje BItcony nebo udelejte mi zárobek na burze..

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: