Ethereum v hodnotě 25 milionů USD míří na burzy. Blíží se výprodej?

0
(0)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Vitalik Buterin, spoluzakladatel Ethereum (ETH), se stal v těchto dnech středem pozornosti. Ve třech transakcích totiž zamířilo velké množství Etherea na burzy a hned se vynořily dohady,  že majitelem je právě Vitalik.

Jedna transakce

Jak ukázaly záznamy z monitorovacího zdroje Etherscan, dne 25.12. bylo přesunuto 92 000 ETH v hodnotě přibližně 11,5 milionu USD z jedné peněženky na americkou burzu Kraken.

Etherscan
zdroj: etherscan.io

Před touto transakcí obsahovala peněženka přes 300 000 ETH. Faktem je, že většina této kryptoměny pocházela právě od Vitalika Buterina z doby před několika lety. Tyto údaje vyplývají z informací analytické služby Blockchain ViewBase.

Twitter
zdroj: twitter.com

@viewbasecom ve svém komentáři na Twitteru shrnul:

„Velryba je pravděpodobně ETH dev nebo Vitalik Buterin sám.“

Další dvě transakce

V rychlém sledu pak následovaly další dvě transakce ETH. První v hodnotě 99 987 ETH zamířila na burzu Huobi a druhá v hodnotě 25 908 ETH skončila na burze Binance.

Celková hodnota těchto tří transakcí dosahuje výše 25,5 milionu dolarů. Komentátoři těchto událostí vznesli okamžitě obavy, že sám Vitalik Buterin nebo některý z přidružených investorů plánuje významný výprodej této kryptoměny.

Události kolem ETH

Vitalik Buterin se této diskuze tentokrát nezúčastnil. Během rozhovoru, který proběhl začátkem prosince na YouTube, Vitalik Buterin uvedl, že v roce 2018 sám organizoval prodej 70 000 ETH. V té době byla cena ETH na historickém maximu a výtěžek z tohoto obchodu činil 100 milionů dolarů.

Další obavy ohledně kryptoměny Ethereum se objevily minulý týden. Tyto obavy byly vyvolány převodem 789 000 ETH mezi dvěma peněženkami, o kterých je známo, že jsou pod kontrolou tvůrců Ponzi schématu PlusToken.

Závěr

Tento největší altcoin, dle tržní kapitalizace, prochází během dvou týdnů dvěma hardforky. Je to událost, kterou známý propagátor a fanoušek bitcoinů Udi Wertheimer označil za „absurdní“.

Od počátku prosince klesla cena Etherea v páru ETH/USD přibližně o 17 %. V porovnání s maximy, která Ethereum v letošním roce dosáhlo (335 USD), poklesla jeho cena v páru ETH/USD o více než 60 %.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pinďa

Rusák zjistil že jeho shit coin jde do sra*ček tak chce s toho vytřískat co nejvíc (to je správné ať) .Jenom další důkaz toho že kryptoměny jsou dělané pro zisk svým tvůrcům nikoliv pro účel kterému byli stvořené .Úplně stejný příklad Rakosníka z Litecoinu který prosazoval ten svůj shitcoin bezcenný až jej dostal na burzu pak počkal až vzroste cena neboli až mu ovce cenu vyženou nahoru a vzápětí to střelil .Za to rusák to na vrcholu nestřelil protože tomu svému shitcoinu věřil do poslední chvíle , jenže ted vidí že jeho shitcoin je lidově v řiti tak se snaží z toho něco ještě vyždímat .Všechny altcoin jsou jeden velký podvod všechno je dělané pro zisk svým takzvaným stvořitelům kteří mají díky tomu největší podíl mince své kryptoměny akorát potřebují ovce k tomu aby jim cenu vytlačili nahoru tak jim nakecají všelijaké h*vna (jak je fiat špinavá a nepoctivá měna atd)aby ten svůj sht coin dostaly na burzy vyhrotili cenu pomocí ovcí a vzápětí to prodali a ovce prodělali .Bitcoin tohle nikdy neřešil a nikdy řešit nebude a to dělá z bitcoinu jednu z nejčistších kryptoměn ze všech ,vize satoshiho nebyla stvoření bitcoinu pro své obohacení jak to je u většiny shitcoinu což dělá bitcoin bitcoinem .Ted můžete MÍNUSKOVAT VY JOUDOVÉ !!!MĚ JE TO U (_!_).

John

Kdy začtete tyhle nemocné a sprosté jedince banovat ?
Tohle už dávno není žádná diskuze, díky vaší “toleranci” vám tady zůstali jen tyto individua.

Lakatoshi

No,jeho projev je dost afektovany,ale ma v podstate pravdu…

spot_img