Do jaké kryptoměny se vyplatí investovat aneb TOP 10 nejziskovějších kryptoměn v roce 2019

0
(0)

Bitcoin určitě zažívá velmi dobré období. Díky tomu se daří i altcoinům. Jak se jim však daří v roce 2019? Neuběhlo ještě ani půl roku a už jdeme trošku bilancovat. Právě proto se podíváme na ty nejvýnosnější kryptoměny tohoto roku (tedy těchto 5 měsíců). Některé jsou poměrně překvapivé, jiné již dlouhodobě patří mezi ty nejvýnosnější kryptoměny vůbec.

1. Binance Coin (BNB) +475 %

Dosud nejúspěšnější kryptoměna tohoto roku nikoho nepřekvapí. Binance Coin letos zažívá obrovský růst. Své ATH stále posouvá výš a výš, a to i navzdory hacku samotné burzy Binance. Dokonce se BNB letos dostala i do TOP 10 podle tržní kapitalizace (dnes na 7. místo podle CMC).

2. Tezos (XTZ) +255 %

Rok 2018 byl pro Tezos velmi náročný. To však neplatí pro první pololetí 2019, kdy Tezos jako by vstal z mrtvých. Pouze v březnu se mu za 3 dny podařilo narůst o téměř 70 %.

3. Litecoin (LTC) +254 %

Pouze jedno procento chybělo kryptoměně Litecoin na Tezos. 254% růst letos ho tak odsoudil na třetí místo. Avšak to ani zdaleka nemusí být konečné. Halving této kryptoměny se blíží poměrně rychle a halving velmi často pomáhá kryptoměnám ke krásným ziskům.

4. Bitcoin Cash (BCH) +166 %

Kryptoměna, která to nemá lehké (i když si za to může sama), se tento půlrok poměrně překvapivě dostala se svými zisky vysoko. V roce 2019 je zatím 4. nejvýnosnější kryptoměnou s pěkným ziskem až 166 % i díky tomu, že konečně přestala být spojována s osobností Craiga Wrighta.

5. EOS (EOS) +158 %

Pátá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace je i pátou nejlépe vydělávající kryptoměnou tento rok. Ať už tomu pomohla vyjádření CEO kryptoměny EOS Dana Larimera o tom, že by mohl „položit“ sítě Bitcoinu a Etherea, kdyby chtěl, nikdo netuší. Asi tedy opravdu neexistuje nic takového jako špatná reklama.

6. Bitcoin (BTC) + 134 %

A máme ho tu. Krále mezi kryptoměnami. Ten se však takto vysoko dostal jen díky posledním týdnům, kdy cena vyletěla o několik tisíc. I díky tomu se mohou držitelé Bitcoinu těšit z pěkného 134% zisku (jen za 5 měsíců tohoto roku).

TOP 7.–10. místo

Na zbylé kryptoměny se podíváme už jen takto v krátkosti. Na 7. místě skončilo Cardano (ADA) se 106 %, dále následoval DASH (DASH) s hodnocením přesně 100 %. Poslední dvě místa v TOP 10 patří kryptoměně Monero (XMR) s 93 % a jen o 2 % za ním zaostalo Vitalikovo Ethereum (ETH) s 91 %.

Závěr

Procenta jsou to opravdu krásná. Upozorňuje na ně například i Anthony Pompliano, který porovnával zisky akcií a Bitcoinu (psali jsme o tom v tomto článku). Avšak Bitcoin nebyl ani zdaleka tou nejvýnosnější kryptoměnou. Ve srovnání s takovým Binance Coinem vydělal jen zlomek. Rok však ještě neskončil. A to vůbec. Na další zisky se proto určitě můžeme těšit (snad).

Co číst dál?

[POKUS] Co si umělá inteligence myslí o kryptoměnách? Tento článek byl vygenerován pomocí AI – v EN

Zdroj:
bitcoinist.com

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek F.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
k 001

prý zisky , fakt se musím smát LTC 380 usd pak pád na 22 usd a pak nám udělal krásný zisk 254% jak pro ovce procenta (ten kdo nakoupil LTC od roku 2017 a drží do dneška tak je pravděpodobně pořád brutál v mínuse i kdyby koupil za 150 usd což v té době byla super cena ale hlavně že ti píšou hovna jak nám ty kryptoměny děljí zisk ).

k 001

Jo ještě jedna věc napište to tomu borcovy co nakoupil Bitcoin Cash za při ceně 1 900 usd jak mu letos dělá krásný zisk Bitcoin Cash +166 % ten musí mít kurva radost .Hlavně že se mu z investice 100 milionu usd a pak ztráta 90 mega v prdeli ale hlavně že letos vydělal krásné procenta 166 % tak už není 90 mega v prdeli ale jen 85 mega ale hlavně že má krásné procenta, myslím že by vám ty procenta narval tak akorát do díry na sraní. a to se nebavím o dalších šhit coiench kde vám tu chybí to vaše XRP kde plno jožinů nakupovalo jak šaloných na 1.5 – 2 usd a můžete napsat jaký zisk jim krásně udělal letos XRP .

Tom

Naprosto presne jsi to vystihl!!

spot_img