Tezos spojuje síly s korejskou univerzitou, aby podpořil Blockchain

0
(0)

Zprávy a souhrny

17.01.21 Týdenní přehled zpráv: Kryptoměny, Defi, Regulace, Firmy, Burzy, Banky

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • PayPal očekává obrat 2 miliardy dolarů z kryptoměn • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Jihokorejská pobočka Tezos Foundation se dohodla s Univerzitou Yonsei. Univerzita má za cíl rozvinout potenciál talentovaných žáků a vytvořit tak nové Blockchain odborníky.

“Díky této dohodě, vznikne něco skvělého, na čem budou moci profitovat obě strany. Noví odborníci jsou velice žádaní, a pokud se žáci budou zapojovat do blockchainových projektů, může vzniknout mnoho zajímavých věcí”.

Nová dohoda mezi Centrem pro výzkum digitální společnosti v Soulu na Univerzitě Yonsei a nadací Tezos Korea se bude zaměřovat na “spolupráci na blockchainu, vzdělávání a výcvik odborníků v oblasti vývoje inteligentních smluv (smart kontraktů)”.

Nadace Tezos na počátku tohoto roku oznámila výzvu k předkládání návrhů na granty poté, co poskytla pomoc čtyřem samostatným institucím pro vývoj blokových technologií a inteligentních smluv. Tři další příjemci dotací obdrželi granty na vývoj nástrojů a aplikací pro stabilitu blockchainového ekosystému.

Nadace také uzavřely dohodu s PricewaterhouseCoopers (PwC), aby jim mohla provést externí audit financí.

Závěr

Vypadá to, že Tezos a jeho nadace prozatím uzavírají dohody, které mají obrovský potenciál pro budoucí rozvoj celé platformy a blockchainu jako takového. Toho si ceníme, mnoho projektů má totiž krásné whitepapery a roadmapy, ale jejich denním chlebem jsou pouze krátkodobé cíle, které jsou samozřejmě vidět hned, ale jejich dopad je minimální.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře