Bitcoin SV raketově stoupá – Craig Wright si registroval autorská práva na whitepaper Bitcoinu

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Poté, co Craig Wright, samozvaný Satoshi Nakamoto, čelil obrovskému odporu krypto komunity, přichází zvrat a cena Bitcoinu SV vyskočila o 90 %.

Nechvalně známá postava ze světa kryptoměn „docílila svého“. Americký úřad pro autorská práva ho uznal tvůrcem Bitcoinu.

Nicméně, jak reportoval U.Today, jedná se o poněkud bezvýznamné vítězství vzhledem k tomu, že se prostě jedná o registraci autorských práv, která by neměla být zaměňována s udělením autorských práv. Jde o to, že americký úřad pro ochranu autorských práv nezkoumá platnost podání.

Mylná představa

Wright tedy nijak neprokázal, že je skutečným Satoshim. Podání registrace autorských práv neznamená, že Wright bude vlastníkem Bitcoin Whitepaperu.

Podle Wikipedie je registrace autorských práv často zaměňována s udělováním autorských práv. Stručně řečeno, můžete si zaregistrovat, co chcete…

Bitcoin SV i tak raketově stoupá

I takováto bezvýznamná registrace v podstatě stačila k tomu, aby cena Bitcoinu SV dnes posílila o 90 procent (v době psaní článku 58 %). Tržní kapitalizace BSV přesáhla 2 miliardy dolarů. V současné době na Kmcap okupuje 12. místo.

kmcap

Co číst dále?

Do Bitcoinu investoval ve dvanácti – nyní je milionář a upozorňuje na problémy této kryptoměny

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lukas

nepochopitelne, burzy od toho davaji ruce pryc, a ono to stoupa… spis nejaky pump…
kdyz od toho davaji ruce pryc burzy, je to cesta k 0… no jo, hold krypto

Mantinel

Wright Je Imbecil a ne Satoshi , pokud je Satoshi tak ať potopí Bitcoin Core když jich vlastní milion a napumpuje ten svůj shit vision bitcoin z peněz Bitcoin Core , je přeci Satoshi a má na účtě milion Bitcoinu .Wright je poctivý člověk a tvrdí že se nikdy těch milion Bitcoinu nedotkne když se jich nedotkl 10 let , on to nedělal pro peníze on jako jediný na světě je poctivý ho miliardy z Bitcoinu nezajímají jako jediného člověka na světě kterému svítí nad hlavou svatozář .Všichni co investují do krypta či vývoje to dělají pro svůj zisk ale jediný Wright to dělá pro svoje dobrosrdečnou duši který si nevezme z Bitcoinu ani cent a proto lepši ani z tak banálním důkazem jako minimální transakce ze Satoshiho účtu která by jasně prokázala skutečného a pravého Satoshiho není schopen udělat protože ten Bitcoin tak strašně miluje že nechce utratit z něj ani cent a lepši svoji pravost bude tahat přes soudy.

spot_img