Circle Invest, konkurence Coinbase, vydala beta verzi své aplikace

0
(0)

Zprávy a souhrny

Popularita kryptoměn roste závratným tempem i přesto, že se trh momentálně hýbe opačným směrem. Dennodenně se objevují nové projekty, které mají za cíl zlepšit kryptosvět, blockchain, ale i využití jednotlivých kryptoměn. Jedním z takových projektů by měla být i aplikace Circle Invest.

Konkurence pro Coinbase

FinTech start-up Circle Invest, který má být kryptomenovou investiční aplikací, před pár dny zahájil beta verzi. Dne 6. března byly oficiálně rozeslány pozvání ke stažení dané aplikace lidem, kteří byli zaregistrováni na čekací listině. Aplikace je zatím dostupná ke stažení pouze obyvatelům USA.

Circle Invest má poskytnout přístup k Circle Trade, která je jakousi platební bránou. Ta bude bez vstupních poplatků a bude poskytovat aktuální informace o trhu, ale i stav zákazníkova portfolia. V beta verzi se zatím nacházejí kryptoměny jako Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic a Litecoin. Ripple se zatím v beta verzi nenachází, avšak při oficiálním spuštění by měl být zalistován.

Circle Invest má být jednou z mnoha platforem, které by mohly vytvořit konkurenci pro Coinbase. Spolu například s Robinhood by měly vytvořit na Coinbase tlak hlavně na americkém trhu, kde se Coinbase zatím těší velké popularitě.

Vstup téměř pro všechny

Jednou z velkých výhod Circle Invest je nízká počáteční investice. Ta je totiž pouze na hranici 1 dolaru. Pro investory plánující koupit si kryptoměny za větší finanční prostředky povoluje Circle Invest investice až do 10 000 dolarů za týden.

V beta fázi však obchodování spuštěno ještě není. Vývojáři ale slibují, že obchodování bude umožněno již v nejbližší fázi. Přesné datum stanovený zatím není. Tým se ale vyjádřil, že k oficiálnímu spuštění aplikace by mělo přijít určitě do konce roku 2018.

Závěr

Ačkoli byla spuštěna zatím jen beta verze, Circle Invest jde určitě správným směrem. Čas však ještě ukáže, zda se této společnosti podaří vytvořit dostatečný tlak na Coinbase, popřípadě jej v USA sesadit z trůnu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdrojccn.com
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: