Bittrex vytvoří pro Litecoin a Tron obchodní pár s USD

0
bittrex

Americká kryptoburza Bittrex rozšíří pro své klienty možnosti obchodování na své platformě. Už v nejbližších dnech připravuje nové obchodní páry s USD. Ty budou vytvořeny pro kryptoměny Litecoin (LTC) a Tron (TRX).

Novinky na Bittrexu již toto pondělí

Aktuálně 32. největší burza z hlediska denního zobchodovaného objemu oznámila možnost obchodování LTC/USD a TRX/USD, které bude klientům přístupné od pondělí 17. září 2018. Tento krok, který by měl směřovat k budování větší klientské základny, přichází jen pár dní po tom, co Bittrex přidal do své nabídky jiné nové obchodní páry. Šlo o ADA/USD (Cardano) a ZEC/USD (Zcash).

Pro Tron je výše zmíněné přidání TRX/USD páru na Bittrexu již druhou dobrou zprávou za uplynulé období. Nedávno byla tato kryptoměna totiž také zalistována na známou singapurskou burzu KuCoin.

Mohlo by vás zajímat: Bittrex: zaplaťte 12 372 BTG, jinak delistujeme Bitcoin Gold

V oficiálním stanovisku burzy k přidávání nových párů navázaných na americký dolar se uvádí:

„Jako byznys inkubátor a vedoucí podporovatel technologie blockchain, se společnost Bittrex zavázala zařadit do své nabídky tokeny, které mají nejinovativnější blockchainy. Rozšíření obchodních párů, navázaných na fiat měny pro top kryptoměny na naší burze, by mělo podpořit přijetí této revoluční technologie. Našim klientům poskytneme ještě více možností pro nákup a obchodování s digitálními měnami v bezpečném a spolehlivém prostředí s vysokou likviditou.“

Tip redakce: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Rozšiřování nabídky a nová pobočka Bittrexu

Bittrex se od tohoto léta zaměřuje na rozšiřování nabídky pro své klienty. Již 20. června přidal obchodní pár ETH/USD, o měsíc později, 20. srpna, zalistoval XRP/USD a ETC/USD. Díky možnosti obchodování Cardana, Zcashu, Litecoinu a Tronu v páru s USD tak zde již máme sedm nových obchodních párů přidaných touto kryptoburzou za poslední čtyři měsíce.

Bittrex zároveň oznámil vytvoření nové pobočky z důvodu rozšíření svých služeb na globálním trhu. Nově vzniklá společnost Bittrex International Inc. se zaměří na řízení a vývoj projektů založených na technologii blockchain.

K tomuto tématu se vyjádřil i generální ředitel Bittrexu, Bill Shihara:

„Prostřednictvím naší obchodní platformy založené v USA a naší rozšiřující se sítě partnerských burz po celém světě, dokáže Bittrex zpřístupnit technologii blockchain a obchodování s digitálními aktivy široké komunitě. Společnost Bittrex International a její dceřiné společnosti budou dále rozvíjet naši práci s cílem zvýšit přijetí této revoluční technologie.“

Doporučujeme článek: Fiat vs. centralizované vs. decentralizované burzy: čert aby se v tom vyznal

Závěr

Bittrex, který na trhu působí od roku 2014, se netají tím, že jeho posláním je mimo jiné rozvoj technologie blockchain, podpora inovací a řízení transformačních změn. Přidáváním obchodních párů navázaných na americký dolar se burza snaží, nejen odlišit od stále silnější konkurence, ale samozřejmě i přilákat nové klienty a tím zvýšit svou likviditu.

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro čtenáře Kryptomagazínu napsal Dalibor.

Zdroje:
sludgefeed.com
cryptoglobe.com
ethereumworldnews.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na