21.10.19 Technická analýza (+345 USD) Bitcoin: Kde obchodují velcí hráči?

0

Bitcoin se včera zvedl do supportu a přidal na hodnotě 345 USD. Podíváme se tedy na to jak vypadá graf a co čekat od konsolidačního kanálu.

Zdravím obchodníky/obchodnice u dnešního updatu na BTC / USD. Včera nám BTC úspěšně ukončil propad na 7 870 USD. Dnes je situace už ale jiná. Po odrazu BTC jako v předešlých případech na support line, vidíme znovu útok bulls a momentálně se BTC pohybuje na 8 215 USD za kus. Tento pohyb lze snadno predikovat a nemusíte být odborníkem na technické analýzy. Bitcoin se momentálně pohybuje ve vymezeném konsolidačním kanále kde dosud má určeno přesné body odrazu od dna směrem k resistence kanálu. Momentální resistence se nachází na 8 450- 8 700 USD. Zajímavý je také pull back (modrá linie), která by mohla BTC poslat na 7 870 USD. Momentálně bych se ale držel krátkého trendu bulls a čekal attack na hodnoty 8 450-8 700 USD.

Celkový graf BTC nám ukáže momentální support line a z čeho vycházím nejen já, ale i mnozí zahraniční obchodníci.

Takto vypadá momentální support line. Tato support line se táhne od roku 2018 a tvořila v té době silnou support line která BTC držela nad 6 000 USD celé 4 měsíce. Situace v té době vypadala velmi nadějně pro celý trh, ale následující BCH hard fork, kontroverzní vyjádření o tom, kdo je skutečný Nakamoto a další podobné zprávy poslaly cenu BTC dolů. Následovaly výhrůžky o uvolnění velkých částek v BTC a hádky o tom, který coin je skutečný BTC … Cena se tak propadla na 3 200 USD. Momentálně nic takového nezažíváme a tak jsem toho názoru, že tuto konsolidaci zakončíme pumpou směrem nahoru.

Co číst dále?

20.10.19 Technická analýza ETH (+13%), XRP (+37,31%) – Jak to na grafech vypadá?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na