14.02.20 Technická analýza: [LTC a ETH] Na co čekají velryby?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Litecoin překonal úroveň odporu a může růst ke 100 USD. Ethereum se dostalo na 270 USD odpor a býci snížili svůj tlak. Bude to pro něj konec bull runu?

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na LTC/USD a ETH/USD. Včera jsme psali o BTC/USD. Určitě se nezapomeňte podívat, jak to vypadá na grafech.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 14.02. [BTC] -0,63% [ETH] +5,76% [CHZ] +50% [XRP] +19,37% Všechny oči jsou na ETH a XRP

[LTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě + 98,34 %

Aktuální cena: 80,7 USD

Litecoin pomalu směřuje na cenu 100 USD/kus. V momentální situaci ho vidíme na hodnotách 80,7 USD, které jsou již nad pásmem odporu, které sahá k 78,32 USD. Nejbližší podporu hledáme na 73 USD. V předchozím cyklu jsme úspěšně dokončili pattern kulatého dna.

Mnozí Litecoin zatracovali poté, co vytvořil top v roce 2019 a následně (už těsně před halvingem) začal zase přepadávat. Propad jsme viděli z ceny téměř 170 USD až na 38 USD. Stále ale byl za rok 2019 ve 20% plusu. Rok 2020 začal Litecoin na 40 USD a rychle roste k psychologické částce 100 USD za kus. Je velká pravděpodobnost, že v roce 2020 se dostane nad 100 USD. O tom jsme psali již při hodnotách na 40 USD začátkem roku.

Při pohledu na graf níže vidíme prolomení odporu na 78 USD. Momentálně by měl Litecoin potvrdit odraz na vrchní hraně a z tohoto odporu se stane support. Litecoinu by již nemělo nic stát v cestě v tom, aby v následujících týdnech dále rostl k hladině odporu na 100 USD.

[ETH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +116,3%

Aktuální cena: 267,20 USD

Únor pro ETH přinesl měsíc plný bull run šílenství. Celkově jsme v rámci ETH narostli v roce 2020 o 116%. Momentálně se ETH pere s rezistencí na 270 USD. Pokud by ji ETH překonalo, rychle bychom se dostali na loňský top na 319 USD. Podporu na grafu vidíme v bývalém pásmu odporu na 235 USD. ETH přitom vytváří parabolický růst a bude muset být nesmírně opatrný, aby nespadl dolů. Kryptoměny jsou a vždy budou velmi rizikovým aktivem.

V posledních dnech to bylo fakt o skocích v desítkách procent. Pro dnešek se to ale zpomalilo a ETH bude muset čelit odporu na 270 USD. Bitcoin se dostal pod hladinu rezistene na 10 300 USD a tak se Ethereum nemůže příliš spoléhat na krále trhu, že to potáhne sám. Ve včerejší analýze na Bitcoinu jsme psali o tom, že se na 10 000 USD můžeme zdržet trochu déle. Beztak již čekáme více než 8 dní. Vydrží i investoři na Ethereu, nebo se jeho cena propadne po tom obrovském růstu níž?

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na analýzu. Těšíme se na Vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře