13.02.20 [BTC/USD] Technická analýza: Vyhledávání termínu Bitcoin na Google vzrostlo za poslední týden o 33 %

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bitcoin roste nejen na hodnotě ale také ve vyhledávání na Google. Může jeho cena do Halvingu růst bez výrazné korekce?

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na BTC/USD. 

Nepromeškejte ani náš dnešní pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 13.02 [BTC]+5% [ETH]+14% [XTZ]+23,91% [XRP]+9,78% [EOS]+8,48% Trhy explodovaly, vypadá to jako v bull marketu 2017?!

[BTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +46,48 %

Aktuální cena BTC: 10 240 USD

Vyhledávání termínu Bitcoin na Google vzrostlo za poslední týden o 33 %. Tento nárůst vyhledávání způsobil Bitcoin dosažením hodnoty 10 000 USD za kus. Zájem retailu o BTC výrazně stoupl a prakticky od začátku roku stoupá, zároveň s cenou Bitcoinu, také. Bitcoin  již dosahuje téměř 50% zhodnocení. Včera Bitcoin dosáhl nového high pro rok 2020, dnes jsme trochu poklesli o 250 USD (v době psaní článku). To nemusí nic znamenat v případě, že se Bitcoin udrží nad 10 000 USD. Celková oblast kolem 10 000 se investorům dobývá dost těžko (ve srovnání s lednem 2020). Dominance Bitcoinu výrazně poklesla na současných 62,3 % a od nového roku prakticky klesá. To dává příležitost altcoinům, jako je Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash a dalším na masivní růst. Vše ale bude záviset tak či tak na Bitcoinu. Pokud bude pár dní padat Bitcoin, stáhne to dolů výrazným způsobem i altcoiny. A to procentuálně více než u Bitcoinu.

Od 8 200 USD se držíme patternu Cup and handle, který dokončil kulaté dno a dostává se do oblasti odporu. A to nejen odporu na 10 300 USD, ale i odporu cyklického. V posledních 2 analýzách na BTC za posledních 10 dní jsem varoval před touto strukturou a zároveň jsme psali o tom, že se na 10 000 USD můžeme trochu zdržet.

Support

Oblast podpory hledáme momentálně na psychologických 10 000 USD. TA podpora vychází z předešlých hladin resistence, které se změnily na podporu. Tu další vidíme na 9 550 USD, které jste před pár dny, dříve než jsme pokračovali v růstu k 10 000, otestovali. Tato oblast podpory sahá až k 9 100 USD.

Resistence

Momentálně vidíme hladinu odporu na grafu kolem pásma 10 300 – 10 700 USD. V této oblasti se poslední dny nacházíme a jsme zatím tvrdě odmítáni. Překonáním tohoto odporu se může začít růst až k 10 800 USD – teoreticky bez nějakého výraznějšího odporu. Nepřekvapilo by mě, kdyby tento růst nastal z dne na den a možná i v jedné větší svíčce. Růst Bitcoinu je určitě způsoben Halvingem v květnu 2020. Do té doby zbývá ještě 89 dní a času na růst je dostatek. Nevyhneme se ale ani větším propadům. Ten letošní větší poslední jsme zažili z 9 250 na 8 200 USD. Dávejte si tedy pozor na zóny odporu a nezapomínejte ani na SL.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na analýzu. Těšíme se na Vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře