13.11.19 Technická analýza: (+ 50,91 %) BNB/USD a (+ 30,59 %) BNB/BTC | Čeká nás další ATH?

0

Binance coin je spící gigant, který mívá silné momentum. V listopadu očekáváme velký pohyb směrem vzhůru na párech s USD i BTC. Na BNB jsme viděli letošní dno na 14,23 USD. Od tohoto dna posílil BNB už o 50,91% k současné hodnotě 21,48 USD.

Zdravím všechny tradery a traderky u nového updatu technické analýzy na Binance Coin.

Technická analýza: BNB/USD
Začneme zajímavým kanálem na páru BNB/USD. Momentálně je BNB na hodnotách těsně pod 22 USD. Pohled na TA je jednoduchý, Binance Coin by se měl pohybovat ve vymezeném pásmu kanálu. Výraznější resistence přichází momentálně na hodnotách 21,5 – 22,8 USD.

Je jasné, že se support line bude posouvat vzhůru v průběhu pohybu BNB tak jako naposledy, kdy byla support line na 18 USD a dnes je již na 21,48 USD. Nákupy ale někde pod 30,5 USD už budou s neskutečně dobrým potenciálním profitem, potenciál kanálu na BNB poukazuje na růst až k 38 – 40 USD za kus.

Zajímavý je určitě i pohled na BNB / USD z pohledu tří let. Na grafu níže vidíme pattern ABC. Podle tohoto patternu vidíme fraktální podobnost z momentální situací, přičemž se nacházíme na vlně C. Vlna B charakterizovala dno. Na BNB jsme viděli letošní dno na 14,23 USD. Od tohoto dna posílil BNB už o 50,91% k současné hodnotě 21,48 USD.

Technická analýza BNB/BTC

Podíváme se rovněž na pár BNB / BTC. Situace na BNB / USD ale i BNB / BTC je velmi dobrá. Představím několik argumentů, proč to zatím vypadá na růst k resistance line 0,00252 satoshi.

  • Pokud se podívám na graf, hlavním argumentem, proč bude BNB vůči BTC posilovat, je předchozí cyklus. Přímo do grafu jsem označil oblast, která stála za propadem a za oslabením. Na předešlém růstu cyklu se začaly dělat větší vlny, myslím ten rozptyl svíček. Pokud se podíváte na momentální vývoj, tak tam nic podobného nemáme BNB / BTC jde prakticky non-stop pěkně nahoru pozor, ale na parabolu! Na momentálním vývoji chybí příznaky pro oslabení a tak není důvod k panice. Myslím, že takto teď přemýšlí více lidí.

  • Ten druhý důvod proč by měl jít BNB nahoru je, že už měl být mnohem výš, pokud by nepřišel růst BTC z 25 na 26.10.19 o 2000 USD. Ten výrazný propad jsem zapsal i do grafu. V těchto časech, kdy je BTC poměrně klidný a denní rozptyly jsou jen o 100-200 USD, to vyhovuje BNB, který pomalu zamíří k resistence line kanálu, později čekám i prolomení kanálu směrem nahoru. Pozor ale na tu modrou linii předchozího propadu, tvoří slabší resistence, ale nevidím známku oslabení a tak jsem optimistický. Momentálně ode dna máme 30%, FIBO není daleko. RSI začíná vstupovat na kritickou úroveň ale ten růst k resistence line by se dal čekat a následně propad a oslabení, nádech a znovu nahoru k resistence.
  • Pro daily tradery: je třeba sledovat, zda BNB nezačne tvořit velké 4H svíčky a začne být velký rozptyl. Známky oslabení ale zatím nejsou.

Naše doporučení

Nejen BNB a BTC, ale také altcoiny by se v posledních dnech měly zklidnit a propady, které jsme viděli přes léto někdy i přes 10% za den, by měly ztrácet sílu. Ke slovu opět přijdou býci, kteří budou pro altcoiny znamením úspěchu.

Co číst dál?

12.11.19 Technická analýza XRP a LTC: Sweell zklamání investorů, bullish na LTC. Jak to vypadá na grafech?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře