12.11.19 Technická analýza XRP a LTC: Sweell zklamání investorů, bullish na LTC. Jak to vypadá na grafech?

0

Ripple se po konferenci Sweell propadl o více než 12 %. Počet transakcí přeshraničních plateb se ale zvýšil sedmkrát. Litecoin posílil o více než 27 % a dostal se na hodnotu 60 USD, tvoří zajímavý pattern.

Technická analýza + fundament XRP/USD

Ripple hlásí nárůst transakcí ve své síti XRP pro převod peněz. Společnost uvádí, že od prvního čtvrtletí letošního roku se počet transakcí přeshraničních plateb s názvem Likvidita na vyžádání (ODL) zvýšil sedmkrát.

„Za necelý rok od komercializace ODL jsme zaznamenali obrovský růst a zájem zákazníků. Od konce Q1 do konce října došlo k více než 7násobnému zvýšení počtu transakcí pomocí ODL.

Společnost Ripple uvedla na trh produkt xRapid, nyní ODL, v říjnu roku 2018 a uvádí, že k používání produktu se přihlásilo 24 společností.

XRP nyní využívá celkem 37 společností, buď jako způsob přijímání plateb, nebo k posílení mezinárodních převodů peněz. Ripple říká, že 24 společností konkrétně přijímá platformu přeshraničních plateb založenou na XRP nazvanou Likvidace na vyžádání (ODL), dříve známá jako xRapid. Nejnovějším přírůstkem je Interbank, která odhalila své plány začít používat XRP na konferenci Ripple v roce 2019 (Swell).

Při pohledu na graf výše vidíme, co se stalo po konferencí Swell, která proběhla 07.11.2019. Na grafu je viditelný 12% propad. Momentálně se dostáváme znovu na support na hodnotách 0,27 USD. Při zvětšeném grafu a pohledu na vývoj hodnoty XRP v roce 2019 vidíme jak konferencí Swell využil, aby dokončil pattern kulatého dna.
Cyklus kulatého dna je ukončen a podle blízkého supportu na 0,27 USD by se mohl XRP znovu odrazit a vytvářet vlny na hodnotách 0,31 – 0,27 USD. Následující růst podporuje i RSI.

Technická analýza LTC/USD

Zdravím všechny tradery a traderky u nového updatu technické analýzy Litecoinu. Začneme zajímavým patternem na páru.

Při pohledu na 6měsíční graf vidíme klesající kanál, který se začal tvořit začátkem června. Během léta jsme mohli vidět propad Litecoinu od Halvingu z 145 USD na topu k momentální hodnotě 60,30 USD. Dno jsme zaznamenali na 47,86 USD (23.10.19)

Three drive pattern na Litecoinu se vytvořil během poklesu trhu nejen na LTC / USD páru. Pro tento pattern jsou typické dva triangly uvnitř kanálu, avšak při tvoření trianglů nesmu být porušeny stěny klesajícího kanálu.

Co je pro litecoin pozitivní je růst od dna z 47,86 USD k momentálním hodnotám 60 USD. Zaznamenali jsme již růst o velikosti 27 %. Momentálně jsme se dostali na rezistenci, která se nachází na 65,8 USD. Zde bych čekal mírné vychlazení růstu. Pattern, který je viditelný, by měl i nadále podporovat litecoin v růstu. V jeho těsné blízkosti vidíme momentální support na hodnotách 57,67 USD, samozřejmě po parabole se v průběhu času bude zvyšovat.

Konec patternu se ve velké části ukončí prolomením klesajícího kanálu, přesně jak to máme na grafu, a vytvořením support line, která by měla potáhnout LTC nahoru. Rozptyl mezi support line a resistance line je ale velmi malý, vidíme tam dokonce možné tvoření vzestupného trinaglu. Ten by se dal očekávat ukončením k nejbližší rezistenci na hodnotách 76,99 USD.

Co číst dál?

11.11.19 Technická analýza ETH – Hard Fork, BTC – Bitcoin na první straně čínských celostátních novin!

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře