[Večerní souhrn článků] • YouTube zakázal kanál Ripple CTO • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

YouTube zakázal kanál Ripple CTO

Platforma pro sdílení Youtube se rozjela s rušením kryptoměnových kanálů. Poté, co platforma odstranila některá videa populárnímu kryptoblogerovi Ivan on Tech, dnes služba zrušila kanál Ripple CTO. Důvodem má být obsah porušení související s kryptoměnovým průmyslem.

Analýzy a trhy

29.04.20 Technická analýza BTC/USD: 8 400 USD + 9% Velryba znovu kumuluje BTC, chce 10 500 USD?!

V dnešní analýze se zaměříme na Bitcoin. Ten úspěšně překonal 7 700 USD odpor a dostal se dnes k 8 400 USD. V rámci tohoto růstu vidíme již třetí vzorec stejného nákupního chování za tři týdny a jak jsme naznačili již v minulých prognózách, je zde silná povaha komulace Bitcoinu větší rybou.

29.04.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Ethereum předvádí hodně dynamický růst!

Ten čas letí a máme skoro týden od poslední analýzy na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC), kde jsme si ukázali výrazný kontrast, vyplývající z odlišné struktury obou trhů. No, za těch několik dní se trh s kryptoaktivy zase někam posunul a nabírá to slušnou dynamiku.

29. 4. 20 [Přehled trhu+XRP] Nečekaný růst, Ripple konečně za rok 2020 v plusu

V dnešním přehledu trhu se podíváme na největší růst a propad z top 100 kapitalizace. Ripple předvedl včera téměř 7% pumpu a proto se podíváme, jak to vypadá na grafech.

Kryptoměny a kryptofirmy

Spolutvůrce blockchainu hovořil o identitě zakladatele BTC Satoshi Nakamota

Scott Stornetta, který je v kryptoměnové komunitě považován za otce technologie blockchain, se rozhovořil o jménu Satoshi Nakamoto a proč daná osoba neexistuje. Hovořil také o kryptoměnách a jejich vývoji.

Jak by se Bitcoinu dařilo v deflační ekonomice?

Zkoumání japonské deflace nám pomůže porozumět tomu, jak by Bitcoin v takovém ekonomickém prostředí reagoval. Navzdory obavám kryptokomunity ohledně hyperinflace se nejedná o největší hrozbu světové ekonomiky. Ve skutečnosti je to přesně naopak. Ale jak bude deflace na vzestupu kvůli restrikcím po celém světě, jak bude Bitcoin reagovat v takovém prostředí?

“Hlavu vzhůru” není jen otřepaná metafora. Staň se supehrdinou!

Řeč těla zásadním způsobem formuje naši osobnost. Sociologové a psychologové se shodují, že to, co neřekneme slovy, prozradí o nás řeč našeho těla. Dokonce ještě více než slova samotná. Ale dokáže řeč těla ovlivnit i to, jak se cítíme a jednáme? Návod, jak přesvědčit ostatní a v první řadě sám sebe, že jsme úžasní, nejlepší a skvělí je jednoduchý. “Hlavu vzhůru” najednou není jen otřepaná metafora.

Bitcoin zůstává oblíbeným aktivem investorů, ostatní kryptoměny ho ani zdaleka nedohání

Bitcoin je stále rostoucí hvězdou mezi tradičními a institucionálními investory, jelikož se zavádí transparentnější regulační pravidla a nové investiční produkty. Zdá se, že podezření a nedůvěra, původně spojované s kryptoměnami, konečně mizí. Bitcoiny jsou dnes považovány za legitimní aktivum, stejně jako zlato.

Bitcoin prorazil hranici 8 000 USD a pokračuje v růstu před halvingem

Bitcoin po šestitýdenním růstu prolomil klíčovou hranici 8 000 dolarů. Kryptoměna už letos vzrostla o 11 %, navzdory propadu v polovině března a koronakrizi. Co stojí za růstem ceny a co lze nyní čekat necelé dva týdny před halvingem?

VIDEO

[VIDEO] Jaké jsou výsledky naší obchodní strategie?

V dnešním videu se podíváme na zhodnocení naší strategie za 5 dní. Výsledky Erik ukazuje na jednohodinovém timeframe (H1).

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Rok 2020 ve zkratce

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: