[Večerní souhrn článků] • V Číně se rychle rozvíjejí blockchainové společnosti • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

V Číně se rychle rozvíjejí blockchainové společnosti

Aktuálně Čína eviduje 27 694 legálně registrovaných blockchainových společností. Od projevu prezidenta Si Ťin-pching v říjnu minulého roku se strhl boom blockchainových společností. Od začátku letošního roku země zaznamenala nárůst o více než 20% z původních 23 786.

Analýzy a trhy

27.04.20 Technická analýza 2020 – XTZ +95% a TRX +8,9% (Ne)mění se svět kryptoměn?

V dnešní analýze se podíváme na Tezos a Tron. Oběma se v roce 2020 dobře dařilo. Jaká je situace momentálně?

27. 4. 20 [Přehled trhu+ETH] Bullish kanál na Ethereu, do kdy poroste?

V dnešním přehledu trhu se podíváme na největší růst z top 100 coinů dle kapitalizace a nezapomeneme se podívat i na největší propady. Ethereum se potýká s odporem na 200 USD. Jak to bude vypadat na Bitcoinu do halvingu?

Kryptoměny a kryptofirmy

Binance a Coinbase nabídly od začátku roku nejvíce pracovních míst

Za první čtvrtletí letošního roku se kryptoburzy Binance a Coinbase staly nejaktivnějšími kryptoměnovýmI společnostmi, které nabídly nejvíce pracovních míst.

Největší zdravotnická skupina v New Yorku se připojila k blockchainu IBM

Northwell Healt, největší zdravotnická skupina v New Yorku s více než 800 nemocnicemi, se připojila se k blockchainové síti Rapid Supplier Connect od IBM.

FED nepokrývá tisk peněz bankovkami

Když mluvíme o Federálním rezervním systému (FED), který vytváří dolary, často si představíme stroj, který tiskne novou měnu. FED však ve skutečnosti vydává něco, co není ani podloženo bankovkami. Člověk by si myslel, že Federální rezervní systém zálohuje své dolary alespoň skutečnou papírovou měnou. Matematika to ale nekontroluje. Podle jednoho uživatele by to trvalo příliš dlouho, než aby to bylo možné.

Jak získat práci snů 2 – Pozvali vás na pohovor?

Reagovali jste na pracovní nabídku a pozvali vás na pohovor? Znamená to, že jste je svým životopisem či motivačním dopisem zaujali. Jak se připravit na pohovor abyste na něm zapůsobili a vaše šance na získání pracovního místa se tak zvýšila?

Vlády čelí měnovým výzvám, šance pro číhající kryptoinvestory

Existuje hned několik důvodů, které mohou přivést nové investory na kryptotrh. Celá krize a expanze koronaviru vyvolala pro vlády mnoho problémů. Hospodářství se zcela zpomalilo a došlo k nárůstu fiat peněz prostřednictvím vydávání dalších v rámci záchranných opatření vlád.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Obchodování shitcoinů

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img