27.04.20 Technická analýza 2020 – XTZ +95% a TRX +8,9% (Ne)mění se svět kryptoměn?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Litecoin díky PayPalu vzrostl o více než 10 % • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Hot news] PayPal nabídne kryptoplatby od roku 2021

Podle několika nově zveřejněných zpráv PayPal ve středu oznámil svůj vstup na trh kryptoměn. Zákazníci PayPal budou moci pomocí...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V dnešní analýze se podíváme na Tezos a Tron. Oběma se v roce 2020 dobře dařilo. Jaká je situace momentálně?

Vítejte trejdeři / ky u dalšího updatu na XTZ / USD a TRX / USD.

Krátké zhodnocení trhu:
Situace na Bitcoinu je momentálně silně bullish. Investoři drží svůj long od 4 900 USD a vytvářejí bullish kanál, ten má podporu na 7 000 USD a momentálně se pohybujeme na 7 650 těsně pod 7 700 – 8 000 USD odporem. Altcoiny následovaly růst Bitcoinu a přidaly nemalá procenta. Mnohé altcoiny se tak i díky růstu Bitcoinu dostávají za rok 2020 již znovu do plusu. Předpokládá se, že by Bitcoin mohl růst do halvingu a tento růst se samozřejmě přetaví i do růstu altcoinů.

[XTZ/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +95 %

Jeden z nejúspěšnějších projektů, u kterého můžeme v letošním roce vidět růst, je Tezos (XTZ). Ten k současné hodnotě 2,57 USD přidává až 95% zhodnocení za rok 2020. Toto zhodnocení je samozřejmě do velké míry zpomalené obrovským propadem celého trhu. V roce 2020 jsme viděli padnout Bitcoin z 10 500 USD na 3 950 USD a samozřejmě celý trh padal s králem kryptoměn. Za rok 2020 jsme viděli na XTZ high na hodnotě 4,0 USD. Low v roce 2020 na hodnotě 0,94 USD. Momentálně tvoříme vzestupný kanál, který XTZ prorazil směrem nahoru a ukázal, že může být více bullish než jsme dosud viděli. Momentálně má možnost odrazit se od vrchní strany bullish kanálu a pokračovat v růstu. Druhou možností je, že spadne znovu do bullish kanálu a bude se pohybovat v něm. Tak či onak, růst XTZ je impozantní.

[TRX/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +8,9 %

V bullish kanálu vidíme i Tron, který se pohybuje na hodnotě 0,014 USD. Jeho růst v kanálu ale není velmi přesvědčivý, protože support line, tedy spodní stranu kanálu, jsme museli posunout níže. Stejně jako XTZ či Bitcoin v roce 2020 propadl po masivním propadu světového trhu vyvolaným panikou kolem koronaviru.

High jsme zaznamenali na hodnotě 0,0269 USD a low na 0,00686 USD. Momentální hodnoty odporu by měly být na resistence line 0,0156 a následně weekly resistence na 0,0152 USD. Máme před sebou dost blízko sérii odporů, které budou muset investoři prolomit. Z pohledu TRX v roce 2020 bychom mohli tvrdit, že sice růst tam je, ale rostl celý trh a v rámci tohoto růstu TRX příliš nevyčnívá. Pro investory začíná být méně zajímavý.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře