Největší zdravotnická skupina v New Yorku se připojila k blockchainu IBM

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Northwell Healt, největší zdravotnická skupina v New Yorku s více než 800 nemocnicemi, se připojila se k blockchainové síti Rapid Supplier Connect od IBM.

Northwell Health spojila s IBM

Společnost IBM patří k největším “blockchainovým” korporacím, tedy firmám, které nabízejí korporátní blockchainy. Nyní se ve snaze zabezpečit ověřený původ zdravotnického materiálu i v souvislosti s Covid-19 připojuje k blockcainu IBM největší zdravotnická skupina v New Yorku.

Podniková síť Rapid Supplier Connect má newyorským nemocnicím pomoci sledovat zdravotnický materiál od nových dodavatelů. Phyllis McCreadyová, viceprezidentka a hlavní nákupní ředitelka skupiny Northwell Health, k tomu uvádí:

„Prostřednictvím vytváření vlastních skupinových nákupních organizací (GPO) a dodavatelského řetězce a spojováním sil s netradičními dodavateli si zajišťujeme dostatečnou zásobu osobních ochranných prostředků (PPE) a dalšího vybavení a potřeb, takže jsme rádi, že se připojíme k IBM Rapid Supplier Connect.”

Rapid Supplier Connect

Rapid Supplier Connect je síť, kterou počítačový gigant IBM spustil teprve asi před týdnem. Účelem je vytvořit most mezi kupujícími a novými dodavateli. Je založena na již existující síti Trust Your Supplier Blockchain Network společnosti IBM. Do srpna 2020 bude tato služba oprávněným kupujícím a prodejcům v USA a Kanadě poskytována bezplatně.

Společnost IBM k nové síti poznamenala:

„Dodavatelé a kupující, kteří se v současné době připojují k síti, zahrnují nemocnice a další organizace, jako je Northwell Health, největší poskytovatel zdravotní péče v New Yorku, a The Worldwide Supply Chain Federation, která čítá více než 200 amerických dodavatelů ze svých 3 000 členů celosvětové komunity.“

Závěr

Ve snaze lépe se vybavit pomůckami na zvládnutí koronavirové zdravotnické krize se nemocnice spojily s IBM. Technologický gigant nabídl zdrama svou novou službu, založenou na korporátním blockchainu IBM. Ta by měla tvořit pomyslný most mezi zdravotníky a novými dodavateli zdravotnického materiálu. Tento projekt není zdaleka jediným, pokud jde o blockchain ve zdravotnictví.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img