[Večerní souhrn článků] • Tržiště s NFT rozšířují svoji nabídku • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Tržiště s NFT rozšířují svoji nabídku

Tržiště s NFT sběratelskými předměty rozšiřují své spolupráce také s decentralizovaným zemědělským fondem a dalšími sportovními předměty. Zprávu dnes oznámil CEO decentralizovaného tržiště Polkally. [1]

Analýzy a trhy

08.06.21 Technická analýza BTC/USD – průraz je tady, ale zatím bez dynamiky

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si řekli, že nejpozději do úterního večera musí přijít průraz ze sledovaného praporku/trianglu, v opačném případě bychom museli útvar považovat za neplatný. Ovšem k průrazu včera pozdě večer konečně došlo, takže se správnost praporku postupně potvrzuje.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Další virus, který sužuje celou planetu

Dne 7. května byl v počítači v řídicí místnosti společnosti Colonial Pipeline objeven vzkaz od hackera. Hackeři ukradli 100 GB dat společnosti Colonial a vyhrožovali, že je zpřístupní hackerům po celém světě, pokud společnost nezaplatí výkupné 5 milionů USD v BTC.

Nyní by to snad už mohlo stačit, Elone Musku! [Komentář]

Nedá mi to a dovolím si krátký komentář ohledně celého vývoje a posledních událostí s Elonem Muskem, který poslední dobou hlasitě zasahoval do dění.

Těžaři budou usilovat o ekologičtější bitcoiny

K dosažení cíle těžby bitcoinů s minimálním využitím fosilních paliv se zavázalo několik těžařů po celém světě. O ekologické těžbě nejdůležitější kryptoměny světa se mluvilo i na nedávné konferenci Bitcoin 2021 v americkém Miami.

Čínská vládní agentura vydává plán rozvoje blockchainu

Čínská kancelář ústřední komise pro záležitosti kyberprostoru a ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) určily čtyři základní oblasti použití pro přijetí blockchainu.

Dvojčata Winklevossova o Bitcoinu: HODL, dokud nebude alespoň za 500 000 $

Cameron a Tyler Winklevossovi jsou ohledně budoucnosti Bitcoinu stále extrémně optimističní a již nějakou dobu vystupují jako jedni z největších zastánců BTC na světě. Dvojčata se stala velkými investory do kryptoměny poté, co založila sociální síť a později obvinila generální ředitele Facebooku, Marka Zuckerberga, z krádeže jejich nápadu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře