[Večerní souhrn článků] • Třetí blok bitcoinové sítě zrychluje těžbu • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Třetí blok bitcoinové sítě zrychluje těžbu

Schopnost vytvářet bloky může být pro těžaře Bitcoinu výhodou, protože si poměrně lehce mohou zachovat kontrolu nad tím, které transakce vstupují do bloku. Nově ustanovený rekord hashovací síly minimalizuje počet čekajících požadavků v paměti.

Analýzy a trhy

03.03.20 Technická analýza ETH/USD – Začíná oživení?

V posledních dvou dnech začaly kryptotrhy mírně ožívat, ale je tu jeden velký problém, nemá to sílu. Nákupní tlak je na všech coinech příliš slabý a zatím to rozhodně nemůžeme považovat za ukončení korektivního procesu, který trvá již od poloviny února.

Technická analýza 03.03.20 [BTC/USD] – Humbuk kolem halvingu díky koronaviru zcela utichl

Dnes se podíváme na světové trhy, a jak situace na nich ovlivňuje Bitcoin. Humbuk kolem halvingu díky koronaviru zcela utichl.

[Přehled trhu] 03.03.20 [BTC] +3,92% [BCH] +9,18% [ADA] +7,76% Konečně! Je to začátek návratu Bitcoinu na 10 000 USD?

Momentálně vykazuje kryptotrh celkovou tržní hodnotu 253 mld. USD a vidíme pokles od high v roce 2020 o 53 mld. dolarů. Bitcoin zaznamenal růst o 250 USD/kus a bitcoinová dominance je 63,7 %.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejbohatší muž kryptosvěta vlastní přes 2,6 miliardy USD

Generální ředitel a zakladatel kryptoburzy Binance, Changpeng Zhao, je aktuálně nejbohatším člověkem v kryptosvětě. Jeho jmění dosáhlo hodnoty 2,6 miliardy amerických dolarů.

98 % mining zařízení na těžbu BTC nikdy nevytěží nový blok

Alex de Vries, specialista na blockchain v poradenské společnosti PwC a zakladatel kryptoanalytického webu Digiconomist, uvedl, že 98 % strojů pro těžbu Bitcoinu nedokáže během své průměrné životnosti (1,5 roku) vyprodukovat nový blok.

Google Play Store odebral kryptozpravodajské aplikace

Online obchodní distribuční místo Google Play Store ještě donedávna nabízelo krypto news aplikace. Co se stalo?

Kriminalita v kryptosvětě z pohledu Dava Javanse

Kryptoměny se ještě plně nedokázaly oprostit od pocitů některých lidí, kteří je vnímají jako cosi temného s výrazným kriminálním nádechem. Někteří uživatelé v nich vidí vzdor proti spojení vládních bank, jiní je zase jen využívají jako prostředek k vytváření zisku a zároveň těží na jejich vysoké volatilitě.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Když rodičům povídáš o Bitcoinu

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img