[Večerní souhrn článků] • Švýcarská kryptobanka Sygnum uvádí stablecoin fixovaný na švýcarský frank • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Týdenní zprávy] Čína údajně spustí své CBDC dříve kvůli COVID-19

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Švýcarská kryptobanka Sygnum uvádí stablecoin fixovaný na švýcarský frank

Sygnum, která patří mezi průkopnické kryptoměnové banky, odhalila vlastní stablecoin, který bude fixován na švýcarský frank. Banka si klade za cíl zaměřit se na institucionální investory. Sygnum díky stablecoinu umožní rychlé a důvěryhodné finanční služby.

Analýzy a trhy

25.03.20 Technická analýza BTC/USD + NASDAQ – Jak spolu souvisí světové trhy a Bitcoin?

Jak spolu souvisí světové trhy a Bitcoin? Dnes se pokusíme najít na tuto otázku odpověď v rámci podobnosti grafů a také informací.

25.03.20 Technická analýza indexu S&P 500 a DAX – Akciový trh se probral k životu

Konečně se akciový trh z toho předešlého výprasku trochu vzpamatoval. Vlastně ožil úplně celý finanční trh (drahé kovy, akcie, kryptoaktiva), a tento týden je tedy vše v zelených číslech a to včetně indexů S&P 500 a DAX. To lze brát i pouze jako retracement proti novému trendu.

[Přehled trhu] 25.03.20 BTC, XMR, HT – Bitcoin roste a s ním i altcoiny – vydržíme do konce týdne?

Dnes se podíváme, jak se včera dařilo trhu a jak hezky rostl. Bitcoin se dostal až k 6 800 USD, ale nevydržel. Monero předvedlo 10% růst a vytvořilo velký rostoucí kanál. Huobi Token se od posledního propadu výrazně odrazil a investoři vypadají silně bullish.

Kryptoměny a kryptofirmy

Koronavirus urychluje „Amazonifikaci“ planety

Ačkoliv po celém světě se zavírají restaurace, obchody a některé továrny kvůli nemoci Covid-19, Amazon v této době nabírá nové zaměstnance. Lidé tak přesouvají své nákupy na tento celosvětový internetový obchod.

Nejvýraznější snížení obtížnosti těžby BTC na obzoru?

Hashrate Bitcoinu poté, co 1. března 2020 vytvořila nové historické maximum, drasticky poklesla, neboť neočekávaný prudký pád ceny BTC způsobil, že mnozí těžaři kvůli nerentabilitě těžby raději svá zařízení vypnuli. Tento pokles hashrate byl vůbec největším poklesem absolutního hashovacího výkonu v celé historii bitcoinové sítě.

Organizátoři kryptokonferencí, hledají způsob, jak se přizpůsobit pandemii

Počet případů koronaviru se po celém světě nezastavitelně blíží k číslu 400 000. Dopady této globální pandemie ovlivnilo mnoho průmyslových odvětví a podniků. Krypto trh nebyl výjimkou. Cena bitcoinů (BTC) zpočátku reagovala 50% poklesem, blockchainové společnosti začaly navrhovat, aby jejich zaměstnanci pracovali vzdáleně a veškeré kryptokonference byly zrušeny nebo odloženy.

Hot News

Fio banka zavřela burze Coinmate účet v CZK, na převod máte čas do konce března

Podle informací z dnešního dne zavřela Fio banka kryptoburze Coinmate účet v CZK. Pokud máte v této burze nějaké prostředky ve fiat měně, na převod je čas do konce března.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Videokonference právě teď

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře