[Hot news] Fio banka zavřela burze Coinmate účet v CZK, na převod máte čas do konce března

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin spadl pod 9 500 USD • Nasdaq, Microsoft, IBM a další tech giganti se spojují v InterWork Alianci • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Nedávná volatilita...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Podle informací z dnešního dne zavřela Fio banka kryptoburze Coinmate účet v CZK. Pokud máte v této burze nějaké prostředky ve fiat měně, na převod je čas do konce března. 

V mailu klientům (originál v angličtině) se píše:

Vážení přátelé,
Je nám líto, že vás společnost FIO Bank informovala o zrušení našich bankovních účtů naší společnosti, a to s účinností do 30. března 2020.

Důležité informace o připravovaných operacích:

Webové stránky coinmate.io zůstanou funkční a prostředky klientů jsou k dispozici pro výběr.
 
Prostředky klientů Crypto a FIAT (EUR, CZK) jsou 100% zajištěny a společnost je připravena vyrovnat všechny uživatelské zůstatky v plné výši.
 
Dne 27.3.2020 přestaneme přijímat nové bankovní vklady
 
Vyberte prosím svůj zůstatek FIAT (EUR, CZK) nejpozději do 30.3.2020. Po tomto datu budou všechny výběry FIAT omezeny.

Obchodování na burze zůstane funkční, ale uvědomte si prosím cenu, která se u obchodních párů Coinmate může ve srovnání s tržní cenou výrazně lišit.

V posledních měsících jsme vynaložili obrovské úsilí na navázání vztahu s jinou bankovní institucí v České republice i v zahraničí, ale také kvůli probíhající pandemii koronaviru a nedávnému Brexitu je nemožné, aby britská kryptoburza otevírala bankovní účty v rámci EU.

Také kvůli velikosti naší burzy a současné situaci se nemůžeme přepnout na jiný obchodní model pod společností mimo Spojené království. Tato situace je pro nás o to bolestivější, protože COINMATE je jednou z nejspolehlivějších a nejlépe hodnocených kryptoburz na světě. Naše zaměření na bezpečnost a uživatelskou přívětivost se vyplatilo. Vždy jsme upřednostňovali kvalitu před množstvím a naše služby byly založeny na poctivosti a poctivém jednání.

V současné době jednáme o několika možnostech vytvoření nového bankovního partnerství. Pokud budeme úspěšní, obnovíme naše služby v plné výši.

Děkujeme za vaši podporu.

Tým Coinmate.io

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

101 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
101 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře