[Večerní souhrn článků] • Společnost BMA obviňuje Ripple z neregistrovaného prodeje XRP • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Bitcoin letos překonal všechna aktiva • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin udržel 13 000 USD a roste • Paul Tudor Jones: Kupovat Bitcoin je jako investovat do akcií Apple  • a...

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě.  TRHY Cena Bitcoinu se v rozpětí...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Společnost BMA obviňuje Ripple z neregistrovaného prodeje XRP

Bitcoin Manipulation Abatement (BMA) podala v americkém San Franciscu žalobu na společnost Ripple stojící za tokenem XRP. Důvodem žaloby je porušení federálních a kalifornských zákonů, když uskutečnili prodej XRP ve výši 1,1 miliardy amerických dolarů za účelem zvýšení poptávky a maximalizace zisků.

Analýzy a trhy

05.05.20 Technická analýza XTZ/USD: V roce 2020 k současné hodnotě: 108 %, kam může dál?

V dnešní analýze se podíváme na jeden výjimečný altcoin, který i přes nepřízně trhu přináší zhodnocení k současné hodnotě až 108%. Má potenciál růstu i do dalších měsíců? Co čekáme od zbytku roku, kde máme prostor?

05.05.20 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin konsoliduje, chystá se trh na mohutný breakout z velkého trianglu?

Hned na úvod, pokud jste nečetli moji předešlou analýzu na Bitcoin (BTC), tak se na ni určitě podívejte. A ti, co ji již nemají moc v paměti, tak pro ně to platí taky. Bitcoin přibližně pět dní konsoliduje a volatilita se v průběhu tohoto časového intervalu postupně snižuje. Objemy též soustavně klesají, takže se kurz s největší pravděpodobností nachází v menším konsolidačním/pokračovacím patternu.

05. 5. 20 [Přehled trhu+BTC] Zmatky investorů při otevření týdne. Spekulujeme nad halvingem

Dnes se zaměříme na spekulace před halvingem. Jakou hodnotu může Bitcoin dosáhnout? Zopakuje se vstup velryby na trh z posledních třech týdnů? Potopí nás světový trh nebo naopak podpoří růstem?

Kryptoměny a kryptofirmy

Donald Trump a Fed by mohli zničit americký bankovní systém

Federální rezervní systém USA (Fed) pod pečlivým dohledem amerického prezidenta Donalda Trumpa učinil historický krok, kdy na začátku pandemie koronaviru Covid-19 načerpal do ekonomiky přes 6 bilionů amerických dolarů. Mohou tyto kroky poškodit americkou ekonomiku?

Blockchain ve zdravotnictví – 2.díl

V dnešním druhém dílu se podíváme na další problémy zdravotnictví a na jejich řešení z pohledu blockchainu. Ukážeme si rovněž několik skutečných případů, jak blockchain mění zdravotnický průmysl.

Pět nejpopulárnějších DeFi aplikací podle počtu uživatelů

Aplikace DeFi byly jedním z nejlukrativnějších a nejkontroverznějších sektorů kryptoprůmyslu. Jak různé platformy překračují hodnoty několika milionů dolarů, další jsou hackovány a vykradeny.

Konspirační teorie na účet Microsoftu – i o kryptoměnách

Držitel Oskara za režii v rozhovoru sdílel konspirační teorii, která tvrdí, že nedávný patent společnosti Microsoft na těžbu kryptoměn je satanistickým projektem.

Ženy v blockchainu 1: Je čas na genderovou rovnost?

Jak se průmysl blockchainu stává hlavním proudem, do trhu se zapojuje více žen, díky čemuž již není výsadou pouze pro muže. Grayscale zveřejnil 4. prosince výsledky studie, která ukázala, že 43% respondentů se zájmem o investice do BTC se ukázalo být ženami. Dnes tvoří polovina zaměstnanců Binance ženy.

Vlastnictví zlata před nástupem kryptoměn

Zlato jako symbol hodnoty se táhne napříč historií lidstva. Když se během italské renesance objevilo moderní bankovnictví, došlo k přechodu na papírové peníze, přeměnitelné na zlato. Ačkoliv peníze států již nejsou ukotveny ke zlatu, dodnes si zachovalo značnou ekonomickou užitečnost.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – 7 dní…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře