Konspirační teorie na účet Microsoftu – i o kryptoměnách

3
Zdroj: Wikipedia.org

Držitel Oskara za režii v rozhovoru sdílel konspirační teorii, která tvrdí, že nedávný patent společnosti Microsoft na těžbu kryptoměn je satanistickým projektem.

Ruský oskarový režisér Nikita Mikhalkov se v místní televizi hlásil k bizarní konspirační teorii. Tvrdí, že nedávný patent Microsoftu na kryptoměnový těžební systém, jenž má fungovat prostřednictvím senzorů, využívajících údaje o tělesné aktivitě, zahrnuje první krok v satanském projektu k mikročipování lidské rasy.

Satanský projekt Microsoftu

Tento projekt je opravdu unikátní a pro mnoho lidí zatím těžko představitelný. V budoucnu by však mohl nahradit proof-of-work, na jehož základě pracuje například Bitcoin.

V patentu se mimo jiné píše:

„Tělesná aktivita a její data mohou být generované na základě aktivity uživatele. Tento kryptoměnový systém bude komunikovat se zařízením, které bude verifikovat, zda uživatel opravdu pracuje. Aktivita bude následně vyhodnocena, zda splňuje dané požadavky na kryptoměnový systém. Uživatel bude následně ohodnocen za všechna data, která zpracuje.“

V reakci na to Mikhalkov v epizodě „Besogan TV“ prohlásil, že patentové číslo kryptosystému společnosti Microsoft – WO / 2020/060606 – obsahuje informaci o okultní povaze této technologie.

„Část 060606 je poněkud alarmující. Pravděpodobně tomu rozumíte, že? Je to jen náhoda nebo úmyslný výběr takového symbolu, který představuje ďáblovo číslo?“

Epizoda byla vysílána na televizním kanálu Rossiya 24 dne 1. května, poté bylo ale video odstraněno. Nicméně před tím, než bylo odstraněna, tato epizoda získala 700 000 zhlédnutí za méně než jeden den.

Ruský režisér „odhaluje“ koronavirové spiknutí

Mikhalkov tvrdí, že tento projekt se projeví jako globální program mikročipování populace pod záštitou Nadace Billa Gatese a jejích snah vyvinout vakcínu proti COVID-19.

Tvrdí, že program bude realizován globálními „spiklenci“ společnosti Microsoft. Tato teorie o spiknutí dokonce získala podporu od ruského politika a tenisového hráče v důchodu, Marata Safina.

Teorie však ignoruje absenci jakékoli zmínky o mikročipech v patentu Microsoftu, zakrývá Gatesovo přidružení ke společnosti poté, co odstoupil ze správní rady konglomerátu, a poskytuje jen malé vysvětlení účelu mikročipového programu, který si Mikhalkov vylepšil.

Jak uvádí RT.:

„Ti, kteří se obávají, že budou násilně mikročipováni zlou společností, by měli nejprve zkontrolovat své vlastní kapsy, jestli tam nemají malé sledovací zařízení nazvané smartphone, který si dobrovolně zakoupili.“

Závěr

Tato konspirační teorie je opravdu trochu přitažená za vlasy, především co se týče spojení s COVID-19. Co si myslíte vy?

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře