05.05.20 Technická analýza XTZ/USD: V roce 2020 k současné hodnotě: 108 %, kam může dál?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy opět v zelené • Upgrade Cardana dnes • Dogecoin bude v bankomatech v USA • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Po několika po sobě jdoucích...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V dnešní analýze se podíváme na jeden výjimečný altcoin, který i přes nepřízně trhu přináší zhodnocení k současné hodnotě až 108%. Má potenciál růstu i do dalších měsíců? Co čekáme od zbytku roku, kde máme prostor?

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na XTZ/USD.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 05. 5. 20 [Přehled trhu+BTC] Zmatky investorů při otevření týdne. Spekulujeme nad halvingem.

Analýza na Bitcoin: 03.05.20 Technická analýza BTC/USD: 9 dní do halvingu – Bulls chtějí 10 000 – Bears nepustí 9 450 USD

[XTZ/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 108 %

Tezos si v roce 2020 k současné hodnotě 2,75 USD přilepšil o 108%, a to i v době, kdy jsme viděli obrovský propad napříč celým trhem kryptoměn i světových trhů v důsledku pandemie COVID-19. Low roku 2020 jsme zaznamenali na hodnotách 0,945 USD. High roku 2020 vidíme na 4,03 USD. I přesto, že nejsme stále na high na hodnotách jako předtím, rozhodně patří zatím XTZ do nadprůměrných výsledků roku 2020 v porovnání se zbytkem trhu. Bitcoin má jen 21% a Ethereum, kterému se také náramně dobře daří, 59%. A to máme první 2 nejvíce kapitalizované coiny.

Pojďme se podívat ale na graf. Po proražení bullish kanálu došlo k FOMO a investoři nakupovali ve velkém, přičemž se začal vytvářet nový kanál, který má na své support line podporu na 2,57 USD. Je to dobrý kandidát na odražení XTZ znovu nahoru. Odpor mu dělá resistance line kanál na 3,30 USD, zároveň sledujeme i weekly resistance na 3,30 USD. Celkem silné úrovně, ať už pro podpory nebo odpor, podpořené novým kanálem (modré linie).

Spekulace nad zbytkem roku 2020

V rámci predikce Tezosu do konce roku bude vždy hodně nepřesností, protože predikce na tak dlouhé období v rámci přesnějších hodnot u krypta přináší spoustu zvratů a nečekaných událostí. Přesto bychom Vám přednesli náš pohled. Předpokládáme, že v létě přijde pokles obchodování, což se projeví i do hodnoty na Tezos. Jako loni i letos můžeme čekat v červnu pokles obchodování a tím i snížení hodnoty na XTZ. Prostor ke znovu dosažení letošního topu na 4,03 USD určitě je. Do této ceny určitě vstoupí i Bitcoin, který bude mít za 6 dní halving a spekuluje se, že to na krátkou dobu poklesne dolů. Není tajemstvím, že Bitcoin ovlivňuje svým pohybem celý trh a tak budu s vyhlídkami do léta opatrnější. Obrovský růst můžeme ale zažít začátkem podzimu a zimy, když jsou objemy na trzích větší a lidé sedí více doma za PC. Předpokládáme, že jak jsme rostli v minulém roce, tak i v tomto by mohl Tezos za rok 2020 přidat až 300% růst a tedy hodnoty nad 5,20 USD za kus.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře