[Večerní souhrn článků] • Scaramucci: 100 000 USD za BTC je na dosah • a další články

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Scaramucci: 100 000 USD za BTC je na dosah

Generální ředitel SkyBridge Capital, Anthony Scaramuccik, v dnešním rozhovoru prohlásil, že nejdůležitější kryptoměna na světě by mohla do konce letošního roku dosáhnout 100 000 amerických dolarů. Dosáhnout by tak mohla díky exponenciálnímu růstu poptávky každý měsíc. [1]

Analýzy a trhy

31.08.21 Technická analýza BTC/USD – zatím bez výsledku, trh čeká na měsíční close

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali týdenní graf, kde je jasně vidět, že trh inklinuje k rotaci kurzu. Nemusí z toho samozřejmě být definitivní obrat, ale korektivní pohyb je určitě na spadnutí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Salvador: Vláda vytvořila reklamu na Bitcoin

Týden předtím, než se Bitcoin stane v Salvadoru legální měnou, zveřejnila vláda Salvadoru 30. srpna vůbec první reklamu na Bitcoin vyrobenou národní vládou.

Kryptoměny se nakonec ukážou být bezcenné, říká miliardář John Paulson Lambasts

Bitcoin a kryptoměny zkritizoval další miliardář, který investuje do zlata. John Paulson Lambasts varuje investory do kryptoměn, že se jejich aktiva nakonec ukážou být bezcenné.

Visa vidí NFT jako slibné médium pro fanoušky

Trh s nezaměnitelnými tokeny (NFT) zaznamenal v první polovině letošního roku tržby ve výši 2.5 miliardy amerických dolarů. Platební gigant Visa proto prozkoumává toto nové odvětví, které roste raketovou rychlostí.

Čínské banky zkoumají e-jüany za účelem prodeje investičních fondů a pojištění

Vládou podporované čínské banky údajně začaly zkoumat nové případy použití digitálního jüanu tím, že umožnily občanům používat jej k nákupu pojistných produktů a investičních fondů online.

Cena 10 000 $ za ETH do konce roku je podle Megan Kaspar velmi pravděpodobná

Ředitelka společnosti pro správu digitálních aktiv – společnosti Magnetic, Megan Kaspar, potvrdila své dřívější přesvědčení, že se Ethereum do 31. prosince letošního roku bude obchodovat v rozmezí 8 000 až 10 000 $.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: