Cena 10 000 $ za ETH do konce roku je podle Megan Kaspar velmi pravděpodobná

4.3
(6)

Zprávy a souhrny

Ředitelka společnosti pro správu digitálních aktiv – společnosti Magnetic, Megan Kaspar, potvrdila své dřívější přesvědčení, že se Ethereum do 31. prosince letošního roku bude obchodovat v rozmezí 8 000 až 10 000 $.

Megan si vydobyla pozornost a uznání kryptoměnové komunity již v lednu (když se cena ETH pohybovala v blízkosti 1 200 USD), když úspěšně předpověděla, že cena Etherea se již brzy vyšplhá na 3 000 dolarů.

Kaspar: Nadcházející upgrade zvyšuje poptávku po ETH

V pátečním rozhovoru pro Yahoo Finance poznamenala, že Ethereum již zažívá obrovský boom poptávky ze strany investorů, protože ti již upřednostňují použití kryptoměn jako oblíbeného nástroje pro zajištění proti inflaci v souvislosti s tím, jak Fed tiskne americké dolary. Kaspar rovněž ocenila nedávný vývoj kolem blockchainu Etherea a vyjádřila přesvědčení, že toto všechno bude hrát obrovskou roli při pushování ceny ETH severním směrem.

„Máme tady dva upgrady sítě, z nichž jeden již byl spuštěn, což v zásadě změnilo poplatky za těžbu v síti, a pak ke konci roku, počátkem příštího roku se ETH stane deflačním aktivem. Proto si myslím, že cena v rozmezí od osmi do deseti tisíc je velmi pravděpodobná“

Zvýšený objem prodejů NFT na ETH blockchainu byl také jedním z hlavních katalyzátorů zhodnocení ceny aktiva: jen v srpnu se prodaly NFT v hodnotě více než 900 milionů USD.

Investoři začínají „přehlížet Bitcoin“ a přesouvají svůj zájem na menší aktiva

Zvýšený zájem a shovívavost institucí a bohatých investorů k menším projektům z důvodu zatím stále neschváleného bitcoinového ETF (i když tady existuje šance, že by se mohla situace již brzy změnit) je jedním z důvodů, proč se Megan domnívá, že cena ETH společně s dalšími mainstreamovými projekty, jako je Solana, bude i nadále posilovat.

Vzhledem k tomu, že se do kryptoměn zapojuje čím dál více nových a větších investorů, dá se očekávat, že se v kryptoměnovém odvětví dočkáme „efektu stékajícího proudu“, neboť stále více lidí si uvědomí existující příležitosti, jak získat expozici v jiných, menších aktivech a řetězcích.

„Když se podíváte na Solanu, Cardano, všechny tyto ekosystémy zaznamenaly v tomto roce více než 2000% návratnost, což je více než nám předvedl Bitcoin a Ethereum. Mám podezření, že se dostanou na okraj zájmu“

Závěr

Ethereum má určitě v sobě velký potenciál, jestli se dočkáme predikované ceny je ve hvězdách, šance na další růst je ovšem poměrně vysoká a ETH je jednou z mincí, které do budoucna věřím i já sám.

Přidejte se také na náš nový discord server ZDE.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: