[Večerní souhrn článků] • Rusko vybuduje nástroje pro sledování kryptoměnových transakcí • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rusko vybuduje nástroje pro sledování kryptoměnových transakcí

Federální úřady v Rusku poskytnou 200 000 amerických dolarů na vybudování nástrojů pro sledování kryptoměnových transakcí. Podle oficiálních zdrojů byla veřejná zakázka udělena společnosti RCO, která je údajně nepřímo podporovaná největší ruskou bankou. [1]

Analýzy a trhy

04.08.21 Technická analýza BTC/USD – jak je na tom sentiment?

Po včerejší analýze se Bitcoin (BTC) stále nikam příliš neposunul, ale přesto si v krátkosti trh ještě rozebereme. Pokud nebude žádný posun ani za 24 hodin, zaměříme se na některé altcoiny. V každém případě se po delší době zase podíváme na dluhopisové ETF, abychom měli představu, jak je na tom risk – off/on sentiment.

04.07.21 [Přehled trhu a ETH] Signalizuje kurz ETH/USD pád na 2 000 USD?

Vlajkové vzory, které se objevují na grafech, se ve své struktuře podobají vlajkám, ale jsou charakterizovány konvergujícími trendovými liniemi při konsolidaci aktiv. Momentálně nám technická analýza ukazuje na možný vlajkový pattern i na to, že by Ethereum mohlo v následujících dnech a týdnech výrazně poklesnout.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

SEC čelí krutému zúčtování

Fintech startup Ripple si tento týden připsal další vítězství v nekonečném soudním sporu s Komisí pro cenné papíry Spojených států (SEC).

Sebereflexe jako součást osobního bohatství a konzistentní osobnosti

Doba přitvrzuje a lidé jsou leckdy ochotni ustoupit ze svých ideálů a zásad, aby se přizpůsobili okolí nebo z jiných příčin. Nejen v takových případech se právě sebereflexe stává zásadním předpokladem pro zachování nepokřivené a zdravé osobnosti.

PayPal sestavuje kryptotým v Irsku

Globální platební společnost PayPal nově najímá tým odborníků na kryptoměny. Společnost chce rozšířit svou nabídku zaměřenou na kryptoměny. Jaké kryptoměnové služby chce platební gigant rozšířit?

Někteří zákonodárci v USA chtějí, aby těžaři BTC byli osvobozeni od navrhovaných kryptodaní

Někteří členové Kongresu chtějí ujištění, že těžaři bitcoinů a vývojáři krypto softwarů nebudou podléhat nově navrhovaným daňovým pravidlům.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img