PayPal sestavuje kryptotým v Irsku

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Globální platební společnost PayPal nově najímá tým odborníků na kryptoměny. Společnost chce rozšířit svou nabídku zaměřenou na kryptoměny. Jaké kryptoměnové služby chce platební gigant rozšířit?

PayPal a budoucnost v kryptoměnách

Platební společnost PayPal nabírá ve svých irských pobočkách odborníky na kryptoměny. Se zprávou přišel irský deník The Irish Independent. Uvádí, že společnost PayPal se snaží naplnit různé pracovní posty zaměřené na kryptoměny, dodržování předpisů, rozvoje podnikání či AML.

Společnost PayPal začala koncem minulého roku přijímat Bitcoin. Ve Spojených státech amerických umožnila klientům nakupovat bitcoiny, Ethereum, Bitcoin Cash a Litecoin. Začátkem letošního roku svoje služby rozšířila.

V březnu tohoto roku PayPal rozšířil svoji nabídku tím, že umožnil americkým zákazníkům platit za zboží či služby pomocí kryptoměn. Jednoduchost platby za zboží prostřednictvím kryptoměn na PayPalu vysvětlil sám generální ředitel, Dan Schulman.

Dan Schulman v dubnu prohlásil, že jeho kryptoměnová burza předčila veškerá očekávání v prvních šesti měsících provozu. V té době ceny kryptoměn překonávaly svá tehdejší historická maxima. Rychlý příjem kryptoměn se časově shodoval s masivním nárůstem cen.

Ačkoliv kryptoměny v posledních dvou měsících výrazně poklesly, Schulman nadále zůstává velkým optimistou. Během nedávného rozhovoru naznačil, že nové kryptoměnové služby přijdou ve velmi blízké budoucnosti. Ve vývoji jsou prý aktualizace, které umožní rychlejší zpracování plateb.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 37 926 USD dle KMC.

Závěr

Platební gigant PayPal již koncem minulého roku uvedl, že vstoupí do letošního roku ve znamení adopce kryptoměn. S rostoucí popularitou kryptoměn tak roste chuť korporací po přijetí digitálních aktiv. Celou zprávu si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img