04.08.21 [Přehled trhu a ETH] Signalizuje kurz ETH/USD pád na 2 000 USD?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Vlajkové vzory, které se objevují na grafech, se ve své struktuře podobají vlajkám, ale jsou charakterizovány konvergujícími trendovými liniemi při konsolidaci aktiv. Momentálně nám technická analýza ukazuje na možný vlajkový pattern i na to, že by Ethereum mohlo v následujících dnech a týdnech výrazně poklesnout.

Celosvětová kryptoměnová kapitalizace je 1,558 bilionu USD, což představuje pokles o 2,35 % za poslední den. Celkový objem kryptotrhu za posledních 24 hodin činí 76,84 miliardy USD, což představuje pokles o 9,22 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 9,32 miliardy USD, což je 12,12 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu. Objem všech stabilních coinů je nyní 60,36 miliardy USD.

Cena Bitcoinu je v současné době 39 773,40 USD.

Dominance bitcoinů je v současné době 46,12 %, což je pokles o 0,08 % během dne.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

ETH/USD Technická analýza

Ethereum je v době psaní tohoto článku v zóně relativního pádu 2 490 USD. A pak je tu šance, že bychom mohli vidět vytvoření vzoru kanálu. Jedná se o technický pattern známý jako Bearish Pennant pattern. Ethereum může obnovit klesající trend, pokud neprolomí vyšší cykly highs na 2 888 USD.

Vlajkové vzory, které se objevují na grafech, se ve své struktuře podobají vlajkám, ale jsou charakterizovány konvergujícími trendovými liniemi při konsolidaci aktiv. Upozorňujeme, že konsolidace by mohla trvat od jednoho dne do tří týdnů.

Objem v každém bodě vlajky je kritický. Všimněte si, že volume musí být na začátku enormní, ale postupně zeslabuje. Obchodníci proto musí hledat rostoucí objem, protože cena se blíží překoupené hodnotě a hrozí propad.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Marty

Zas blbnete lidem hlavu..eth jde přitom na tři litry..

Marty

Co mě mínusuješ voe, už jsme na třech litrech! Za trest ti neřeknu, jak to bude dál! Ha!

spot_img