[Večerní souhrn článků] • IOTA informovala o koordinovaném útoku a krádeži fondů • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ledger je údajně zranitelný vůči dvěma novým útokům • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zprávy dne

Ripple je k dispozici 2 milionům nových uživatelů prostřednictvím partnerství

Společnost Ripple a BRD oznámily své nově vzniklé partnerství s peněženkou BRD, která je pro Ripple (XRP) potencionálně obrovská díky více než 2 milionů stažení ve více než 170 zemích po celém světě.

BRD umožňuje uživatelům nakoupit XRP přímo z peněženky a nabízí mnohonásobně levnější sazby než alternativy k získání tohoto tokenu.

IOTA v problémech

IOTA informovala o koordinovaném útoku, kdy došlo ke krádeži zatím neoznámeného množství prostředků. Zatím se spekuluje o několika lidech, kteří tvrdili, že přišli o prostředky, neví se, jestli to je pravda, tak IOTA pozastavila konfirmace transakci (Coordinator). IOTA doporučuje uživatelům neotevírat Trinity dokud neoznámí, že je vše v pořádku.

Analýzy a trhy

13.02.20 [BTC/USD] Technická analýza: Vyhledávání termínu Bitcoin na Google vzrostlo za poslední týden o 33 %

Bitcoin roste nejen na hodnotě ale také ve vyhledávání na Google. Může jeho cena do Halvingu růst bez výrazné korekce?

13.02.20 Technická analýza XRP/USD – Tak už i XRP se probralo k životu

Ceny se i nadále šponují a dokonce i XRP se v posledních třech dnech k tomuto malému šílenství přidalo. Už vlastně z minulé analýzy bylo patrné, že XRP zaostává za ostatními, což pokračovalo až do 10. února.

[Přehled trhu] 13.02 [BTC]+5% [ETH]+14% [XTZ]+23,91% [XRP]+9,78% [EOS]+8,48% Trhy explodovaly, vypadá to jako v bull marketu 2017?!

Ze včerejška na dnešek trhy explodovaly poté, co již druhý den Bitcoin navázal na růst. Celkově odraz přišel na Bitcoinu od 9 700 USD a momentálně se pohybujeme již nad 10 300 USD. Dnes se proto podíváme jak využily tento růst vybrané altcoiny jako Ethereum, Tezos, Ripple, EOS.

Regulace a státy

Ministr financí USA Steven Mnuchin: Nové kryptoregulace a „významné požadavky“ se blíží!

Regulace sektoru kryptoměn a souvisejících projektů digitálních měn se projednávají na nejvyšších místech USA. Z toho, co říká Steven Mnuchin, je USA stále ve stádiu boje proti kryptu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Těžba Bitcoinu kvůli koronaviru stagnuje

V posledních dvou týdnech se zpomalila modernizace těžařského zařízení pro čínské těžaře, což má za následek také stagnaci těžební aktivity. Důvodem zpomalení je výskyt koronaviru v Číně.

Lidé bolestně vzpomínají na své největší chyby s kryptoměnami

Od podvodů nesoucích jméno Elona Muska až po kolaps Mt. Gox sdílejí lidé své hororové příběhy o ztrátě svých bitcoinů a dalších kryptoměn. Lidé ztratili 2,5 milionu bitcoinů, což je (od svého vzniku v roce 2009), hodnota 25 miliard USD. Co ale v těchto číslech chybí, je opravdový lidský příběh: chyby, zapomenuté klíče, chybné transakce a také nešťastné náhody.

Obchodování se stablecoiny dosahuje nových maximálních hodnot

Když byl koncept stablecoinů poprvé představen světu, nastalo v krypto průmyslu bouřlivé období. Obchodování se pohybovalo rychleji, likvidita vzrostla a trhy se staly efektivnějšími. Zavedení stablecoinů umožnilo uživatelům provádět kryptoměnové platby bez rizika volatility.

Hot news

Prohlížeč Brave, rival Googlu, odhalil masový únik citlivých dat v UK

Přes 6,9 milionu Britů bylo sledováno společností dříve spojenou s Cambridge Analytica.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Když vás pohltí kryptoměny

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře