[Polední zprávy] • Payne: Mileniálové milují Bitcoin, Wall Street bude taky • Binanci dochází USDT pro long obchody • a další novinky

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.
[speaker]

Vítejte u našich pravidelných poledních zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.

Trhy

Bitcoin se stále drží nad 10 000 USD, ale už došlo k menší korekci, aktuální cena je lehce přes 10 100 USD. Nálada na trzích se pohybuje v oblasti Greed, což reflektuje prudký boom ze včerejšího dne, nicméně altcoiny dnes rostou už méně, nebo jsou také v korekci.

Aktuální ceny kryptoměn jsou k dispozici i na Kryptomagazinu – zde.

Naše NEJNOVĚJŠÍ analýzy a přehled nejzajímavějších coinů za včerejšek najdete zde: Waves a LTC/USD a tady přehled dění za včerejší den.

Kryptoměny

Mining

Kryptoburzy, banky

Regulace, státní kryptoměny

Payne: Mileniálové milují Bitcoin, Wall Street bude taky

Bitcoin (BTC) letos vzrostl o více než 50% a tak mainstreamová média také mění svůj pohled. Charles Payne nedávno řekl, že i velcí investoři z Wall Street, nejen technologicky důvtipní mileniálové, skončí tak, že budou kryptoměny milovat. „Mileniálové milují kryptoměny a mám podezření, že jednoho dne bude také Wall Street,“ řekl Payne. Podle průzkumu je u mileniálů trojnásobně větší pravděpodobnost, že si zakoupí BTC, než u generace X.

Transakční poplatky za převod BTC jsou stejné, poplatky za VISA platby rostou

Náklady na online transakce u Visa karet se zvýšily o největší procento za více než deset let, zatímco náklady na transakce s BTC zůstaly relativně stabilní. Zvýšené poplatky společnosti Visa pravděpodobně povedou k vyšším platbám pro spotřebitele. Všechny transakce vyžadují určité médium, kromě jednoduchých plateb peer-to-peer v hotovosti. V posledním desetiletí zůstaly tyto poplatky od společnosti Visa stabilní a pohybovaly se kolem 1,90 USD. Nové sazby jsou 1,99 USD. I když se tento nárůst nezdá být extrémní v případě jakékoli jednotlivé transakce, cena pro online nakupující začíná narůstat. Každá transakce používající Visa karty je zpoplatněna o 0,10 USD více a se stovkami online transakcí se poplatky sčítají.

Akcie výrobce minerů, čínské firmy Canaan, vyletěly o 80%

Výrobce bitcoinových minerů Canaan, který je uveden na burze Nasdaq, zaregistroval ve středu růst cen akcií o více než 80%. Akcie společnosti Canaan, CAN, na konci obchodního dne uzavřely na 8,04 USD za akcii, což představuje nárůst o 82,73%. Cena akcií začala denní relaci za 4,42 USD a dosáhla maxima 8,69 USD.

Binance otevírá kontrakty na dobu neurčitou i pro VeChain

Ve čtvrtek 13. února Binance, že její platforma pro obchodování s futures Binance Futures, která byla uvedena do provozu v září 2019, přidává kontrakty na dobu neurčitou pro kryptoměnu VeChain (VET).

Binanci dochází USDT pro long obchody

Šíří se informace o tom, že kryptoburze Binance dochází Tether a nedokáže uspokojit poptávku po svých službách pro obchodování s marží. Hlavní obchodníci byli dnes zmatení, když byly jejich umístěné obchody odmítnuty. BeInCrypto může prostřednictvím soukromé korespondence potvrdit, že jeden z těchto hlavních obchodníků nebyl schopen dlouho umístit BTC / USDT. Podobnou situaci uvedl analytik Jacob Canfield. Tvrdí, že může očekávat, že tato situace potrvá ještě několik dní.

Americké úřady obvinily muže z „vyprání“ 311 mil. USD přes bitcoiny

Americký občan Larry Dean Harmon byl obviněn z údajného praní špinavých peněz v bitcoinech za transakce na darknetu ve výši 311 milionů USD. Federální úřady ho zatkly za spiknutí za účelem praní peněz, provozování obchodu s převaděči bez licencí a za převádění peněz bez licence.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře