12.02.20 Waves Technická analýza: Růst o 100%, co bude dál?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Vždy když mluvím o investici, která má původ v Rusku, je to pro mě jasné ne, přesto, že bych se rád naučil mluvit rusky. Bull Run v roce 2018 dovolil vzniknout velkému množství projektů, mezi které se zařadilo i mnoho ruských. Asi nejúspěšnějším z nich je Waves (subjektivní názor).

Aktuální situace a možný scénář vývoje

V posledních dnech narostl přibližně o 100% (WAVESBTC), a tak se dnes podíváme na možný scénář do budoucna. Když se podívám na volume a začnu hledat anomálii, tak na ni narazím 11. prosince. Shodou okolností den, kdy začala růst i samotná cena.

waves tab

Ta zaznamenala vůči dolaru ve stejném období nárůst o 200%. Přesto, když se dívám na graf, vidím příliš mnoho nesrovnalostí. Svíčky s obrovskými stíny, které způsobily flash crash, nikdy nejsou „náhodou“. S 500 000 Waves Order by každý pracoval v rukavičkách, takže „chybný“ market order, na to jsme tu už dlouho.

Další problém je volume na týdenním grafu. Cena i RSI rostou, zatímco volume klesá, takto se obvykle dno neprojevuje. Pokud by Waves pokračoval v růstu, rezistence je vyznačena na grafu spolu s Cloudem, který je obrovský.

Koneckonců, většinu zajímá cena v dolarech a nikoli v BTC. V tomto směru nemá cenu analyzovat graf, ale čekat na to, co udělá BTC.

waves

Fundamenty typu Dex, Smart Contract, ICO nebo Tokenization, již podle mého názoru nehrají žádnou roli v roce 2020 (přesto, jak „revoluční“ se zdály být v roce 2018). Obzvlášť když se podívám na coinmarketcap.com, kde se aktuálně dají najít mnohem lepší příležitosti než je Waves, nevidím důvod zbytečně riskovat.

Závěr

Pokud se již nacházíte v pozici, doporučuji sledovat volume, reakci na rezistenci a možnou otočku na hranici nebo uvnitř Cloudu. Stejně jako doporučuji poohlédnout se po něčem zajímavějším, aktuálně totiž není nouze o příležitost.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře