12.02.20 Waves Technická analýza: Růst o 100%, co bude dál?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Vždy když mluvím o investici, která má původ v Rusku, je to pro mě jasné ne, přesto, že bych se rád naučil mluvit rusky. Bull Run v roce 2018 dovolil vzniknout velkému množství projektů, mezi které se zařadilo i mnoho ruských. Asi nejúspěšnějším z nich je Waves (subjektivní názor).

Aktuální situace a možný scénář vývoje

V posledních dnech narostl přibližně o 100% (WAVESBTC), a tak se dnes podíváme na možný scénář do budoucna. Když se podívám na volume a začnu hledat anomálii, tak na ni narazím 11. prosince. Shodou okolností den, kdy začala růst i samotná cena.

waves tab

Ta zaznamenala vůči dolaru ve stejném období nárůst o 200%. Přesto, když se dívám na graf, vidím příliš mnoho nesrovnalostí. Svíčky s obrovskými stíny, které způsobily flash crash, nikdy nejsou “náhodou”. S 500 000 Waves Order by každý pracoval v rukavičkách, takže “chybný” market order, na to jsme tu už dlouho.

Další problém je volume na týdenním grafu. Cena i RSI rostou, zatímco volume klesá, takto se obvykle dno neprojevuje. Pokud by Waves pokračoval v růstu, rezistence je vyznačena na grafu spolu s Cloudem, který je obrovský.

Koneckonců, většinu zajímá cena v dolarech a nikoli v BTC. V tomto směru nemá cenu analyzovat graf, ale čekat na to, co udělá BTC.

waves

Fundamenty typu Dex, Smart Contract, ICO nebo Tokenization, již podle mého názoru nehrají žádnou roli v roce 2020 (přesto, jak “revoluční” se zdály být v roce 2018). Obzvlášť když se podívám na coinmarketcap.com, kde se aktuálně dají najít mnohem lepší příležitosti než je Waves, nevidím důvod zbytečně riskovat.

Závěr

Pokud se již nacházíte v pozici, doporučuji sledovat volume, reakci na rezistenci a možnou otočku na hranici nebo uvnitř Cloudu. Stejně jako doporučuji poohlédnout se po něčem zajímavějším, aktuálně totiž není nouze o příležitost.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pietro

Velmi zajímavý názor se kterým souhlasím. Díky za analýzu!

Spaik

Pochybuji ze jemu autor clanku rekl NE etheru ktery ma take puvod v rusku i dkyz to uvadi v prvni vete…
Je to bezesporu nejuspesnejsi projekt v kryptu ktery ma koreny v teto zemi…
Cist tohle Vitalik tak ho trefi..

ale jinak jasne…waves ne to je fakt 😀

ppetr1

reknu to asi takto – jen blazen investuje do nejistoty.
drzim se radeji vrabce v hrsti nez holuba na strese 🙂

Spaik

Ehm…a ktera investice je podle tebe jistota?
Kazda… naprosto kazda investice ma sva rizika. Nektera vetsi , jina mensi.
I kalsicke fondy , akcie , dluhopisy ,investicni certifikaty…vsechny tyto produkty maji svuk koeficien rizikovosti vyadreny napriklad stupnici 1-7…

pietro

Přesně tak. V investicích obecně nelze hledat jistotu. Kdo chce jistotu nemůže být investorem a už vůbec ne spekulantem. Vysoké zhodnocení je odměnou za ochotu podstoupit RIZIKO.

ppetr1

jistota neni nikde ani v zivote – zitra vas muze klepnout pepka.
pokud ale vyvazuji pomer rizika k zisku – vzdy se najde prilezitost k investovani do cehokoli.jde jen o to jake riziko chce clovek podstoupit ci pripadne kolik jsem ochoten ztratit.
jedine co si nikde a nikdy nekoupite je cas.

Reklama: