[Večerní souhrn článků] • Ripple a Nelnet otevírají milionový fond na podporu obnovitelných zdrojů • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ripple a Nelnet otevírají milionový fond na podporu obnovitelných zdrojů

Kryptoměnová společnost Ripple spolu s Nelnetem otevřeli fond ve výši 44 milionů amerických dolarů na podporu projektů sluneční a další obnovitelné energie po celých Spojených státech. [1]

Analýzy a trhy

12.10.21 Technická analýza BTC/USD – poslední překážka před námi!

Bitcoin (BTC) prorazil další rezistenci, takže zbývá poslední překážka před dosažením nového historického maxima. Chybí vážné velmi málo, aby trh učinil ten poslední krok.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Záhada nákupu Ethereum jména za 1,5 milionu dolarů

Dne 9. října koupila neznámá peněženka Ethereum se jménem paradigm.eth za 420 ETH (1,5 milionu dolarů), což je zdaleka největší takový prodej.

Buterin kritizuje povinné používání BTC v Salvadoru

Programátor a spoluzakladatel druhé největší kryptoměny na světě, Vitlik Buterin, v nedávných komentářích kritizoval povinné zásady přijetí Bitcoinu v Salvadoru. Co vše prohlásil o prezidentovi Bukelemu a BTC v Salvadoru?

Investor Michael Burry kritizuje Shiba Inu po nárůstu o 340 %

Ačkoliv kryptoměna Shiba Inu si čerstvě sáhla na 11. místo v žebříčku sestavovaného dle tržní kapitalizace, Michael Burry, investor známý svou předpovědí o finanční krizi v roce 2008, která byla zvěčněna v knize a filmu „The Big Short“, odhalil, že není jejím fanouškem.

Bitmain přestává dodávat své stroje k těžbě BTC podnikům v Číně

S následky čínského banu kryptoměn se potýká nemálo lidí a firem. Společnost Bitmain se stala nejnovější čínskou společností, která v důsledku pokračujícího zákazu přestane poskytovat své služby zákazníkům v Číně.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: