[Večerní souhrn článků] • Množství ETH drženého těžaři dosahuje nejvyšší úrovně • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Množství ETH drženého těžaři dosahuje nejvyšší úrovně

Množství druhé největší kryptoměny světa, které je drženy těžaři, dosáhlo rekordní úrovně. Zůstatek, kterým disponují těžaři etherea, je největší od doby krátce po spuštění sítě před pěti lety. [1]

Analýzy a trhy

08.10.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – postupně následujeme Bitcoin

Dnes se zaměříme na Altcoin Index a Shitcoin Index, abychom měli ucelenou představu o tom, jak na tom alty se shitcoiny jsou. Asi by nikoho nemělo překvapit, že oba tyto trhy se snaží Bitcoin následovat, ale stále jsou dost pozadu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Tržní kapitalizace BTC dosáhla 1 bilionu dolarů a překonala Facebook i Teslu

Nejnovější oživení ceny bitcoinů zvýšilo tržní kapitalizaci aktiva a to tak překonalo klíčové hráče z tradičního finančního sektoru, jako jsou Facebook či Tesla.

Mr.Wonderful: Bitcoin je pro mě více než zlato

Kevin O’Leary, známý také jako Mr. Wonderful, v nedávném rozhovoru pro Stransberry Research uvedl, že v současné době jeho investiční portfolio má větší expozici kryptoměn než drahých kovů, konkrétně zlata. Dle jeho slov stále zastává držení obou, protože jsou dvěma různými třídami aktiv. Srovnání mezi zlatem a bitcoiny nejsou relevantní.

Přijetí Bitcoinu: Salvador, Tonga, Brazílie – Komu se povede lépe?

Na vrcholu široce oslavovaného přijetí Bitcoinu v Salvadoru se Brazílie chystá tuto zemi následovat a stát se druhým národem na světě, který do svých rozvah vloží bitcoiny.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: