Mr.Wonderful: Bitcoin je pro mě více než zlato

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kanadský podnikatel, spisovatel a hvězda pořadu Shark Tank, Kevin O’Leary, v nedávném rozhovoru uvedl, že Bitcoin je pro něj více než zlato. Co dalšího prohlásil Mr. Wonderful o kryptoměnách?

Bitcoin to the MOON

Kevin O’Leary, známý také jako Mr. Wonderful, v nedávném rozhovoru pro Stransberry Research uvedl, že v současné době jeho investiční portfolio má větší expozici kryptoměn než drahých kovů, konkrétně zlata.

Dle jeho slov stále zastává držení obou, protože jsou dvěma různými třídami aktiv. Srovnání mezi zlatem a bitcoiny nejsou relevantní. V rozhovoru prohlásil:

„Mám 5 % držby ve zlatě. Kryptoměny jsou pro mě poprvé víc než zlato a já si zlato nechám. Nevidím důvody to prodávat.“

Kevin O’Leary nastíníl, že alokace portfolia kryptoměn se pohybuje kolem hranice 6 %, do konce letošního roku plánuje dosáhnout 7 %, přičemž investice budou rozděleny mezi digitální aktiva a blockchainové společnosti. V rozhovoru také prohlásil:

„Nejlepší způsob, jak se na to dívat, pokud jste investor, je ten, že buď věříte v decentralizované finance či centralizované finance, a buď věříte v bitcoiny a etherea a blockchain, nebo ne. Pokud to neuděláte, zůstaňte ve zlatě.“

Na otázku, zda americká vláda v budoucnu zakáže bitcoiny a další kryptoměn, kanadský podnikatel uvedl, že nevidí situaci, kdy by kryptoměny měly zmizet. Myslí si, že vláda nechce zaostat v technologických inovacích v oblasti plateb a služeb online.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 54 508 USD dle KMC.

Závěr

Kevin O’Leary neboli Mr. Wonderful se v letošním roce již několikrát vyslovil na adresu kryptoměn. Na celý rozhovor pro Stansberry Research s Kevinem O’Learym se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img