Investor Michael Burry kritizuje Shiba Inu po nárůstu o 340 %

4.3
(3)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Ačkoliv kryptoměna Shiba Inu si čerstvě sáhla na 11. místo v žebříčku sestavovaného dle tržní kapitalizace, Michael Burry, investor známý svou předpovědí o finanční krizi v roce 2008, která byla zvěčněna v knize a filmu „The Big Short“, odhalil, že není jejím fanouškem. A to ani přesto, že token SHIB  za posledních 30 dní vzrostl o více než 340 %.

V nyní smazaném tweetu vedoucí Scion Asset Management sdílel popis kryptoměny  a zdůraznil její nabídku, která přesahuje jeden kvadrillion tokenů:

„Jen jeden kvadrilion sekund je asi 32 milionů let. Jeden kvadrilion dní je 2,7 bilionu let, neboli VŠECHNY ČASY od počátku vesmíru vynásobeny 71 000. Jinými slovy, zbytečné“

Bitcoin je bublina a Dogecoin snídaně

Tweet, jak uvádí Markets Insider, naznačuje, že Burry nevidí kryptoměnu jako dobrou investici kvůli obrovskému množství tokenů v oběhu. Manažer hedgeových fondů na začátku tohoto roku spustil poplach ohledně kryptoměn a řekl, že Bitcoin je spekulativní bublina poháněná pákovým efektem.

Burry již v minulosti řekl, že proti Bitcoinu nic nemá, ale zpochybnil dlouhodobou životaschopnost kryptoměny a navrhované vládní intervence označil za hrozbou.

Po slevě 10 000 % z ceny také zesměšnil Dogecoin a označil ho za „dogeovu snídani“. Shiba Inu se za poslední měsíc výrazně posunula na sever o více než 340 %, přičemž data blockchainu zobrazují více než 750 000 peněženek, jež nyní obsahují alespoň jeden token SHIB.

Závěr

Aktuálně se cena Shib tokenu pohybuje na úrovni 0,00002923 USD. Ačkoliv je sentiment kolem tohto tokenu posledních pár dní velmi býčí, objemy již začínají výrazně klesat. Je proto těžké určit, co bude následovat a kam bude tato kryptoměna dále směřovat.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: