Zakladatel Dogecoinu se po 8 letech vrátil zpět do kryptoměny

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Spoluzaložil Dogecoin jako vtip, odešel z kryptosvěta a přísahal, že nikdy nebude kupovat kryptoměny. Nyní se po 8 letech Billy Markus vrací zpět…

Spoluzakladatel Dogecoinu je zpět

Spolutvůrce dogecoinů Billy Markus odhaluje, že se vrací zpět do kryptoměny poté, co zůstal 8 let stát stranou. Markus dal vědět svým 425 900 následovníkům na Twitteru, že právě koupil meme kryptoměnu Dogecoin (DOGE). Svůj vlastní projekt však nyní kupuje až poté, co během své existence jeho cena mnohonásobně vzrostla.

Osud spoluzakladatele Dogecoinu se zdá být poměrně nešťastný, protože kdyby neodešel a ponechal si nějaký podíl, mohl by být nyní s největší pravděpodobností miliardář. Nyní nakupuje Dogecoin pomocí investiční aplikace Robinhood, spojenou s kontroverzí během GameStop mánie, což je opět poměrně diskutabilní rozhodnutí, protože by mohl využít kteroukoli burzu.

Markus uvádí:

“Dogecoin jsem koupil, po osmi letech slibu, že už nikdy nebudu kupovat krypto, před hodinou. Od té doby jsem cenu zkontroloval sedmkrát. Vzrostl jsem o 10 % a nyní je to zpět o 3 %. Každopádně to vypadá zdravě.“

Hodl

Zdá se, že spoluzakladatel nejvtipnější kryptoměny na světě, po dlouhodobé pauze našel smysl v hodlování kryptoměn. Naznačuje, že pokud něčemu věříte, musíte tomu dát čas, a říká, že neplánuje v nejbližší době prodat. Kryptoměna inspirovaná Shiba Inu byla vytvořena jako vtip v roce 2013. Nyní Markus věří, že DOGE překonal svůj původní účel, protože si získává popularitu mezi maloobchodníky.

Dále uvedl:

“Opravdu váhám, abych označil jiné projekty za podvod, a když se uslyším, jak to lidé říkají, chvěji se. Dogecoin byl (a stále je) neustále nazýván podvodem. Kromě skutečných zákeřných záměrů vývojářů je jediným skutečným rozdílem mezi „podvodem“ a úspěšným coinem / tokenem adopce… Všechno je vtip, dokud to nebude skutečně adoptováno a použito a nebude mít hodnotu…“

Závěr

Spoluzakladatel Dogecoinu po osmi letech přišel na chuť své vlastní kryptoměně, kterou vytvořil společně s Jacksonem Palmerem v roce 2013. Po dlouhodobém odchodu z kryptoměny se Billy Markus vrací, aby hodloval DOGE.

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img